Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Zdeněk Voves
Mateřský klub
Bohemia Sekt St.Plzenec
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.6.2018
Koučovaná utkání
muži
28.5. 13:30
A43
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
21 : 31
14.5. 13:30
A38
Starý Plzenec "B" - Košutka B
31 : 24
30.4. 13:30
A33
Starý Plzenec "B" - Rokycany
20 : 25
16.4. 13:30
A27
Starý Plzenec "B" - VŠ Plzeň "B"
24 : 25
10.10. 12:30
A20
Starý Plzenec "B" - Bolevec M.A.T.
31 : 21
28.9. 17:00
A13
Starý Plzenec "B" - TJ Loko Plzeň
25 : 29
20.9. 11:00
A08
Starý Plzenec "B" - Košutka B
28 : 25
13.9. 18:00
A05
Bolevec M.A.T. - Starý Plzenec "B"
25 : 31
1.liga muži
15.5. 15:00
AB129
Starý Plzenec - Sokol Nové Veselí
29 : 35
7.5. 15:00
AB125
Olomouc - Starý Plzenec
28 : 21
1.5. 15:00
AB116
Starý Plzenec - Chodov
33 : 27
23.4. 16:00
AB114
Náchod - Starý Plzenec
28 : 27
17.4. 17:00
AB103
Jičín "B" - Starý Plzenec
23 : 30
3.4. 15:00
AB102
Starý Plzenec - Sokol Ostrava
28 : 27
19.3. 18:00
AB092
HBC Strakonice - Starý Plzenec
22 : 25
13.3. 17:00
AB089
Starý Plzenec - Sokol Přerov
39 : 28
5.3. 17:00
AB081
Dvůr Králové - Starý Plzenec
24 : 21
28.2. 15:00
AB076
Starý Plzenec - Bystřice p.H.
20 : 21
21.2. 17:00
AB070
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
32 : 28
13.12. 16:30
AB063
Sokol Nové Veselí - Starý Plzenec
37 : 23
6.12. 15:00
AB059
Starý Plzenec - Olomouc
31 : 26
29.11. 17:00
AB050
Chodov - Starý Plzenec
20 : 18
22.11. 15:00
AB048
Starý Plzenec - Náchod
32 : 29
15.11. 11:30
AB037
Starý Plzenec - Jičín "B"
35 : 22
24.10. 17:00
AB036
Sokol Ostrava - Starý Plzenec
29 : 33
18.10. 10:00
AB026
Starý Plzenec - HBC Strakonice
18 : 31
11.10. 11:00
AB023
Sokol Přerov - Starý Plzenec
35 : 39
4.10. 15:00
AB015
Starý Plzenec - Dvůr Králové
31 : 24
27.9. 11:00
AB010
Bystřice p.H. - Starý Plzenec
23 : 27
19.9. 19:30
AB004
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 25
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.