Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Ivana Blachutová
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1973
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.2.2017
Koučovaná utkání
ZL mladší žactvo I podzim
6.11. 16:00
ZDA036
Otrokovice_d - Vsetín_ch
18 : 14
1.11. 09:30
ZDA034
Napajedla_ch - Otrokovice_d
12 : 14
24.10. 10:00
ZDA027
Otrokovice_d - Zlín A_ch
17 : 15
17.10. 16:30
ZDA023
U.Hradiště - Otrokovice_d
12 : 7
27.9. 09:15
ZDA007
Zubří A_ch - Otrokovice_d
26 : 14
19.9. 10:00
ZDA002
Hovězí_d - Otrokovice_d
2 : 50
12.9. 08:00
ZDA041
Zlín A_d - Otrokovice_d
24 : 8
ZL mladší žactvo I jaro
24.5. 16:30
ZDAJ038
Vsetín_ch - Otrokovice_d
19 : 21
17.5. 16:30
ZDAJ033
Otrokovice_d - Napajedla_ch
18 : 12
15.5. 13:30
ZDAJ029
Zlín A_ch - Otrokovice_d
22 : 13
7.5. 10:00
ZDAJ022
Otrokovice_d - U.Hradiště
10 : 20
30.4. 09:00
ZDAJ020
Rožnov p.R. - Otrokovice_d
15 : 19
24.4. 13:00
ZDAJ011
Bystřice p.H. A_ch - Otrokovice_d
16 : 20
17.4. 14:30
ZDAJ010
Otrokovice_d - Zubří A_ch
9 : 42
10.4. 10:00
ZDAJ002
Otrokovice_d - Zlín B_d
18 : 10
2.4. 10:00
ZDAJ044
Otrokovice_d - Zlín A_d
10 : 23
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.