Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
Rozpis soutěže
ZDAJ
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Michal Bartl
Mateřský klub
TJ Šumperk
Rok narození
1987
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.1.2019
Koučovaná utkání
2.liga muži SM13
14.5. 18:00
AF176
Krmelín - Šumperk
24 : 25
8.5. 10:30
AF175
Šumperk - SKP F-M B
39 : 22
1.5. 13:00
AF163
Hranice B - Šumperk
31 : 21
24.4. 10:30
AF160
Šumperk - Rožnov p.R.
34 : 28
17.4. 14:30
AF150
Holešov - Šumperk
25 : 37
10.4. 17:00
AF137
Zubří B - Šumperk
29 : 20
3.4. 10:30
AF130
Šumperk - SKH Polanka n.O
31 : 26
19.3. 16:30
AF124
MHK Karviná - Šumperk
29 : 25
13.3. 17:30
AF115
Vsetín - Šumperk
31 : 28
6.3. 16:00
AF111
Tatran Litovel B - Šumperk
39 : 28
28.2. 10:30
AF100
Šumperk - L.Zubří
28 : 24
12.2. 18:00
AF145
Šumperk - V. Bystřice
17 : 30
19.12. 17:30
AF054
V. Bystřice - Šumperk
29 : 24
12.12. 16:00
AF085
Šumperk - Krmelín
33 : 21
5.12. 10:30
AF084
SKP F-M B - Šumperk
28 : 26
29.11. 10:30
AF072
Šumperk - Hranice B
22 : 18
21.11. 16:00
AF069
Rožnov p.R. - Šumperk
26 : 29
15.11. 10:30
AF046
Šumperk - Zubří B
24 : 31
8.11. 10:30
AF059
Šumperk - Holešov
33 : 27
25.10. 16:30
AF039
SKH Polanka n.O - Šumperk
36 : 28
18.10. 10:30
AF033
Šumperk - MHK Karviná
22 : 32
11.10. 10:30
AF024
Šumperk - Vsetín
28 : 23
4.10. 10:30
AF020
Šumperk - Tatran Litovel B
29 : 23
26.9. 17:00
AF009
L.Zubří - Šumperk
35 : 34
Český pohár mužů
30.8. 10:30
AM023
Uničov A - Šumperk
26 : 27
LOLK starší žáci
10.10. 09:30
OB021
Šumperk - STM Olomouc 2002
9 : 38
Předchozí kola
mladší žactvo I. - 8. kolo - výsledky
video
online
Vsetín_ch - Otrokovice_d
19 : 21
video
online
Zlín A_ch - U.Hradiště
22 : 25
video
online
Napajedla_ch - Rožnov p.R.
22 : 18
video
online
Zlín A_d - Zubří A_ch
23 : 29
video
online
Zlín B_d - Bystřice p.H. A_ch
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A_ch
9
9
0
0
280 : 157
18
2
U.Hradiště
9
8
0
1
235 : 130
16
3
Zlín A_d
9
7
0
2
281 : 165
14
4
Zlín A_ch
9
6
0
3
246 : 160
12
5
Otrokovice_d
9
5
0
4
138 : 179
10
6
Vsetín_ch
9
4
0
5
201 : 221
8
7
Zlín B_d
9
3
0
6
149 : 226
6
8
Bystřice p.H. A_ch
9
1
0
8
137 : 216
2
9
Napajedla_ch
9
1
0
8
98 : 215
2
10
Rožnov p.R.
9
1
0
8
159 : 255
2
Tabulka střelců
Filip Šišák
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_ch
82
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
81
Jana Hvozdenská
HC Zlín A_d
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Viktorie Pohunková
HC Zlín B_d
12
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
8
Adam Hill
HC Zlín A_ch
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Konečný
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_ch
22
Tomáš Kyryljuk
HC Zubří A_ch
18
Nikol Hučková
HC Zlín B_d
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.