Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
23.4. 16:20
AO229
F.-Místek A - Napajedla
29 : 16
23.4. 15:25
AO228
Zubří A - Jičín
23 : 23
23.4. 12:40
AO225
F.-Místek A - Jičín
25 : 21
23.4. 11:45
AO224
Nový Jičín - Zubří A
18 : 25
23.4. 09:55
AO222
Zubří A - F.-Místek A
23 : 20
Žákovská liga starších žaček
14.5. 17:00
AP280
Havl. Brod A - Otrokovice
10 : 19
14.5. 16:00
AP279
Házená Mělník - Cheb-CheLK
17 : 18
14.5. 14:00
AP277
Otrokovice - Házená Mělník
25 : 5
14.5. 11:00
AP274
Otrokovice - S.Vršovice
16 : 15
14.5. 09:00
AP272
S.Vršovice - Házená Mělník
29 : 10
13.3. 17:00
AP160
Ivančice - Otrokovice
20 : 17
13.3. 16:00
AP159
DHK Litovel - Zlín B
11 : 28
13.3. 13:00
AP156
Zlín B - DHK Zora Olomouc
27 : 18
13.3. 12:00
AP155
DHK Litovel - Ivančice
18 : 29
13.3. 09:00
AP152
DHK Zora Olomouc - DHK Litovel
19 : 16
Moravská liga ml. dorostenců
16.4. 15:00
LD060
U.Hradiště - Sokol Telnice
29 : 39
LOLK muži
7.5. 11:00
OA071
Val.Meziříčí - Luhačovice
34 : 38
2.4. 11:00
OA048
Val.Meziříčí - Senice
31 : 28
ZL starší žáci
29.5. 11:00
ZC084
Napajedla - Zubří B
27 : 22
15.5. 11:00
ZC073
Napajedla - Zubří A
25 : 30
16.4. 11:00
ZC051
Napajedla - U. Hradiště
22 : 15
ZL mladší žactvo I jaro
29.5. 09:00
ZDAJ039
Napajedla_ch - Rožnov p.R.
22 : 18
15.5. 13:30
ZDAJ029
Zlín A_ch - Otrokovice_d
22 : 13
15.5. 09:00
ZDAJ028
Napajedla_ch - Zubří A_ch
11 : 30
24.4. 11:45
ZDAJ013
Zlín B_d - U.Hradiště
10 : 31
16.4. 09:00
ZDAJ006
Napajedla_ch - Bystřice p.H. A_ch
9 : 13
ZL mladší žactvo II jaro
7.5. 09:00
ZDBJ021
Val.Meziříčí - Bystřice p.H. B_ch
16 : 15
2.4. 09:00
ZDBJ043
Val.Meziříčí - Holešov_ch
26 : 9
ZL starší žačky
21.5. 13:30
ZE079
Zlín A - L.Zubří
28 : 16
24.4. 13:00
ZE057
Zlín A - DHK Zora Olomouc
30 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.