Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
23.4. 16:20
AO229
F.-Místek A - Napajedla
29 : 16
23.4. 15:25
AO228
Zubří A - Jičín
23 : 23
23.4. 12:40
AO225
F.-Místek A - Jičín
25 : 21
23.4. 11:45
AO224
Nový Jičín - Zubří A
18 : 25
23.4. 09:55
AO222
Zubří A - F.-Místek A
23 : 20
Žákovská liga starších žaček
14.5. 17:00
AP280
Havl. Brod A - Otrokovice
10 : 19
14.5. 16:00
AP279
Házená Mělník - Cheb-CheLK
17 : 18
14.5. 14:00
AP277
Otrokovice - Házená Mělník
25 : 5
14.5. 11:00
AP274
Otrokovice - S.Vršovice
16 : 15
14.5. 09:00
AP272
S.Vršovice - Házená Mělník
29 : 10
13.3. 17:00
AP160
Ivančice - Otrokovice
20 : 17
13.3. 16:00
AP159
DHK Litovel - Zlín B
11 : 28
13.3. 13:00
AP156
Zlín B - DHK Zora Olomouc
27 : 18
13.3. 12:00
AP155
DHK Litovel - Ivančice
18 : 29
13.3. 09:00
AP152
DHK Zora Olomouc - DHK Litovel
19 : 16
Moravská liga ml. dorostenců
16.4. 15:00
LD060
U.Hradiště - Sokol Telnice
29 : 39
LOLK muži
7.5. 11:00
OA071
Val.Meziříčí - Luhačovice
34 : 38
2.4. 11:00
OA048
Val.Meziříčí - Senice
31 : 28
ZL starší žáci
29.5. 11:00
ZC084
Napajedla - Zubří B
27 : 22
15.5. 11:00
ZC073
Napajedla - Zubří A
25 : 30
16.4. 11:00
ZC051
Napajedla - U. Hradiště
22 : 15
ZL mladší žactvo I jaro
29.5. 09:00
ZDAJ039
Napajedla_ch - Rožnov p.R.
22 : 18
15.5. 13:30
ZDAJ029
Zlín A_ch - Otrokovice_d
22 : 13
15.5. 09:00
ZDAJ028
Napajedla_ch - Zubří A_ch
11 : 30
24.4. 11:45
ZDAJ013
Zlín B_d - U.Hradiště
10 : 31
16.4. 09:00
ZDAJ006
Napajedla_ch - Bystřice p.H. A_ch
9 : 13
ZL mladší žactvo II jaro
7.5. 09:00
ZDBJ021
Val.Meziříčí - Bystřice p.H. B_ch
16 : 15
2.4. 09:00
ZDBJ043
Val.Meziříčí - Holešov_ch
26 : 9
ZL starší žačky
21.5. 13:30
ZE079
Zlín A - L.Zubří
28 : 16
24.4. 13:00
ZE057
Zlín A - DHK Zora Olomouc
30 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.