Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
Rozpis soutěže
ZDBJ
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
29.5. 18:15
AA193
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
24 : 19
22.5. 17:00
AA191
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
25 : 21
8.5. 16:30
AA173
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
27 : 25
7.5. 10:30
AA174
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
23 : 24
27.4. 19:00
AA141
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
28 : 27
24.4. 17:00
AA160
Tatran Litovel - Kopřivnice
35 : 27
17.4. 10:30
AA140
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
23 : 19
13.3. 10:30
AA123
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
34 : 26
6.3. 10:30
AA119
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
26 : 25
21.2. 10:30
AA108
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
24 : 27
28.11. 17:00
AA069
HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
24 : 26
22.11. 10:30
AA066
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
28 : 31
28.10. 19:00
AA051
Tatran Litovel - HC Zubří
24 : 31
24.10. 10:25
AA044
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
27 : 26
10.10. 18:00
AA036
HC Zubří - KP Brno
29 : 28
27.9. 17:00
AA019
Kopřivnice - HC Zlín
29 : 21
27.9. 10:30
AA022
Baník OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek
22 : 30
13.9. 10:30
AA012
Cement Hranice - Dukla Praha
20 : 19
6.9. 17:00
AA005
SKP Frýdek-Místek - HC Zlín
29 : 25
5.9. 17:00
AA003
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 33
2.liga muži JM
3.4. 17:00
AE098
Házená Tišnov - Sokol V. Meziříčí
36 : 24
5.3. 17:00
AE082
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
26 : 27
2.liga muži SM13
3.4. 10:30
AF130
Šumperk - SKH Polanka n.O
31 : 26
2.liga starší dorostenci M
5.3. 15:00
AI082
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
21 : 28
Český pohár mužů
23.3. 18:00
AM083
Baník OKD Karviná - HK FCC Město Lovosice
23 : 18
W.H.I.L.
21.5. 19:30
AW206
Slavia Praha - Baník Most
20 : 27
30.4. 18:00
AW186
Sokol Poruba - Baník Most
20 : 21
16.4. 18:00
AW174
Zora Olomouc - Slávia Partizánske
24 : 19
27.2. 18:00
AW137
Sokol Poruba - Iuventa Michalovce
25 : 25
Jihomoravská liga mužů
14.5. 17:00
LA076
Třešť - D. Cerekev
17 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo II. - 8. kolo - výsledky
video
online
Kunovice_d - Bystřice p.H. B_ch
23 : 10
video
online
Hovězí_d - Zubří B_ch
6 : 27
video
online
Holešov_ch - Luhačovice_ch
18 : 12
video
online
L.Zubří_d - Val.Meziříčí
22 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice_d
8
8
0
0
221 : 91
16
2
L.Zubří_d
8
6
0
2
155 : 118
12
3
Val.Meziříčí
8
5
0
3
145 : 137
10
4
Holešov_ch
8
5
0
3
109 : 124
10
5
Zubří B_ch
8
4
0
4
141 : 115
8
6
Bystřice p.H. B_ch
8
3
0
5
106 : 121
6
7
Zlín B_ch
8
3
0
5
127 : 141
6
8
Luhačovice_ch
8
2
0
6
112 : 133
4
9
Hovězí_d
8
0
0
8
62 : 198
0
Tabulka střelců
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
67
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
59
Zuzana Zálešáková
SHK Kunovice_d
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
7
Václav Matela
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
6
Dominik Mareda
HC Zubří B_ch
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sabina Barešová
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
16
Klára Jakůbková
TJ Sokol Luhačovice_ch
14
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_ch
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.