Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Pavel Novotný
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.5. 17:00
AE117
Telnice - Hustopeče
28 : 25
12.12. 17:00
AE061
Napajedla - Ivančice
29 : 32
21.11. 16:30
AE044
SK Kuřim - Bohunice
24 : 25
21.11. 11:00
AE045
Maloměřice - Házená Tišnov
39 : 24
14.11. 18:00
AE039
Napajedla - Juliánov
28 : 34
24.10. 17:00
AE032
Sokol V. Meziříčí - Házená Tišnov
38 : 28
4.10. 17:00
AE014
Telnice - Maloměřice
30 : 20
20.9. 17:00
AE003
Telnice - Sokol V. Meziříčí
29 : 30
2.liga muži SM13
8.5. 16:00
AF172
Tatran Litovel B - Holešov
33 : 28
9.4. 17:30
AF136
V. Bystřice - SKP F-M B
37 : 28
3.4. 13:00
AF132
Hranice B - V. Bystřice
21 : 31
28.2. 10:30
AF100
Šumperk - L.Zubří
28 : 24
27.2. 17:30
AF105
V. Bystřice - Zubří B
32 : 22
1.liga starší dorostenci
20.3. 10:00
AG095
Zlín - Handball KP Brno
31 : 34
2.liga starší dorostenci M
12.3. 15:00
AI085
Litovel - HK Ivančice
31 : 25
27.2. 15:30
AI078
V. Bystřice - Žeravice
37 : 24
24.10. 15:00
AI032
Sokol V. Meziříčí - Litovel
26 : 30
20.9. 15:00
AI003
Sokol Telnice - Sokol V. Meziříčí
35 : 28
1.liga mladší dorostenci
15.5. 14:30
AJ131
V. Bystřice - Zlín
47 : 30
20.3. 12:00
AJ095
Zlín - Kopřivnice
37 : 38
2.liga mladší dorostenci M
1.5. 09:00
AL119
Žeravice - Bohunice
22 : 28
12.3. 13:00
AL085
Litovel - HK Ivančice
24 : 31
12.12. 15:00
AL061
Napajedla - HK Ivančice
20 : 29
14.11. 16:00
AL039
Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 41
Žákovská liga starších žaček
17.1. 16:00
AP099
S.Vršovice - J.Hradec
22 : 22
17.1. 14:00
AP097
DHK Zora Olomouc - S.Vršovice
18 : 33
17.1. 12:00
AP095
S.Vršovice - Písek
22 : 15
17.1. 10:00
AP093
Písek - J.Hradec
15 : 23
17.1. 08:00
AP091
J.Hradec - DHK Zora Olomouc
22 : 13
2.liga ženy V
21.2. 17:00
AT075
Olomouc - SK Velká Bystřice
28 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.