Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Zdenek Teller
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1946
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
18.10. 17:00
AI028
Sokol Sokolnice - SKH Polanka n.O.
11 : 42
Český pohár mužů
5.9. 15:00
AM025
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
24 : 26
30.8. 17:00
AM031
Telnice - Maloměřice
21 : 32
Jihomoravská liga mužů
28.5. 17:00
LA088
Nové Bránice - Bohunice B
28 : 17
21.5. 17:00
LA083
Bohunice B - Hostěrádky
28 : 20
1.5. 11:00
LA070
Újezd u Brna - Bohunice B
36 : 29
24.4. 10:30
LA065
Nové Bránice - Hostěrádky
30 : 17
10.4. 16:00
LA051
Sokolnice - Třešť
35 : 30
3.4. 13:00
LA048
Újezd u Brna - Nové Bránice
19 : 21
19.3. 17:00
LA087
D. Cerekev - Sokolnice
32 : 26
8.11. 10:30
LA039
Nové Bránice - Sokolnice
19 : 23
7.11. 11:00
LA037
SHC Maloměřice B - Újezd u Brna
39 : 27
1.11. 16:00
LA033
Sokolnice - Hostěrádky
36 : 19
18.10. 14:00
LA024
Sokolnice - SK Kuřim B
33 : 25
11.10. 11:00
LA017
Újezd u Brna - Sokolnice
26 : 37
4.10. 11:00
LA011
Hostěrádky - Třešť
25 : 30
20.9. 10:30
LA003
Nové Bránice - Újezd u Brna
32 : 25
13.9. 11:00
LA044
Újezd u Brna - Hostěrádky
30 : 28
Moravská liga ml. dorostenců
8.5. 13:00
LD073
Sokol Telnice - Sokol Horka nad Moravou
35 : 23
1.5. 13:00
LD070
Újezd u Brna - U.Hradiště
29 : 41
3.4. 11:00
LD048
Újezd u Brna - Nové Bránice
30 : 31
5.3. 15:00
LD065
Nové Bránice - SK Velká Bystřice B
32 : 46
8.11. 12:15
LD039
Nové Bránice - Sokol Telnice
26 : 44
11.10. 13:00
LD017
Újezd u Brna - Sokol Telnice
30 : 52
20.9. 12:15
LD003
Nové Bránice - Újezd u Brna
43 : 29
13.9. 17:30
LD071
Újezd u Brna - Sokol Nové Veselí B
13 : 66
13.9. 13:00
LD044
Újezd u Brna - SK Velká Bystřice B
22 : 55
Jihomoravská liga st. žáků
28.5. 15:30
LF106
Nové Bránice - Bohunice
32 : 16
27.5. 17:00
LF099
Bohunice - Juliánov
30 : 22
22.5. 14:00
LF100
Sokolnice - Nové Bránice
29 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
starší žáci - 17. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - U. Hradiště
40 : 28
video
online
Holešov - Zubří A
17 : 41
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 29
video
online
Napajedla - Zubří B
27 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
16
15
0
1
583 : 305
30
2
Vsetín
16
14
0
2
549 : 358
28
3
Napajedla
16
11
0
5
411 : 318
22
4
Zlín
16
8
1
7
361 : 339
17
5
U. Hradiště
16
7
2
7
413 : 405
16
6
Rožnov p.R.
16
7
0
9
361 : 356
14
7
Zubří B
16
6
1
9
347 : 358
13
8
Luhačovice
16
2
0
14
274 : 544
4
9
Holešov
16
0
0
16
243 : 559
0
Tabulka střelců
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
210
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
132
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
13
Dušan Palát
HC Zubří A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kubiš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
44
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.