Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 17:00
AE126
Napajedla - Sokol II.Prostějov
35 : 30
14.11. 16:00
AE037
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
25 : 18
17.10. 17:00
AE027
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
31 : 20
19.9. 17:00
AE006
Napajedla - Hustopeče
23 : 23
2.liga muži SM13
30.4. 17:30
AF166
V. Bystřice - Tatran Litovel B
33 : 26
16.4. 17:00
AF154
Vsetín - MHK Karviná
32 : 29
9.4. 18:00
AF134
Krmelín - Rožnov p.R.
21 : 33
2.4. 16:00
AF133
Rožnov p.R. - Holešov
32 : 33
27.2. 17:00
AF101
SKP F-M B - Tatran Litovel B
36 : 25
21.2. 16:30
AF093
SKH Polanka n.O - V. Bystřice
22 : 24
14.2. 16:00
AF142
Tatran Litovel B - MHK Karviná
28 : 22
19.12. 10:30
AF051
MHK Karviná - Tatran Litovel B
38 : 28
29.11. 16:00
AF075
Tatran Litovel B - V. Bystřice
27 : 33
22.11. 13:00
AF070
Hranice B - SKP F-M B
30 : 28
15.11. 10:30
AF046
Šumperk - Zubří B
24 : 31
8.11. 13:30
AF063
MHK Karviná - Vsetín
28 : 28
24.10. 18:00
AF036
Krmelín - Tatran Litovel B
20 : 27
1.liga starší dorostenci
5.5. 17:30
AG119
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
45 : 24
27.2. 13:00
AG074
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
31 : 34
10.10. 16:30
AG021
Zlín - Frýdek-Místek
22 : 34
2.liga starší dorostenci M
15.5. 11:00
AI132
Žeravice - SKH Polanka n.O.
28 : 35
30.4. 15:30
AI118
V. Bystřice - Litovel
36 : 31
16.4. 15:00
AI108
Vsetín - Sokol V. Meziříčí
34 : 27
2.4. 14:00
AI102
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
31 : 34
20.3. 11:00
AI093
Žeravice - Sokol II.Prostějov
39 : 24
21.2. 14:30
AI068
SKH Polanka n.O. - V. Bystřice
32 : 37
17.10. 15:00
AI027
Sokol II.Prostějov - Žeravice
35 : 33
1.liga mladší dorostenci
5.5. 15:30
AJ119
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 21
30.4. 13:30
AJ118
V. Bystřice - Sokol Nové Veselí
35 : 39
27.2. 15:00
AJ074
Frýdek-Místek - Sokol Nové Veselí
34 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.