Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
17.10. 18:00
AE028
Napajedla - SK Kuřim
30 : 26
2.liga muži SM13
17.4. 16:30
AF153
SKH Polanka n.O - Tatran Litovel B
27 : 20
16.4. 18:00
AF148
Krmelín - Hranice B
16 : 23
9.4. 18:00
AF134
Krmelín - Rožnov p.R.
21 : 33
19.3. 16:30
AF124
MHK Karviná - Šumperk
29 : 25
27.2. 16:00
AF103
Rožnov p.R. - MHK Karviná
33 : 29
20.12. 15:30
AF050
Krmelín - Vsetín
24 : 28
13.12. 16:30
AF091
SKH Polanka n.O - Zubří B
32 : 21
14.11. 16:00
AF043
Rožnov p.R. - Krmelín
41 : 27
8.11. 16:30
AF061
L.Zubří - Zubří B
39 : 34
18.10. 10:30
AF033
Šumperk - MHK Karviná
22 : 32
11.10. 16:30
AF026
SKH Polanka n.O - Hranice B
20 : 19
1.liga starší dorostenci
7.5. 11:00
AG126
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 44
22.11. 15:00
AG048
Karviná - Dukla
24 : 30
2.liga starší dorostenci M
17.4. 14:30
AI107
SKH Polanka n.O. - Litovel
22 : 25
27.2. 14:00
AI076
Rožnov p.R. - Sokol V. Meziříčí
35 : 21
13.12. 14:30
AI066
SKH Polanka n.O. - Žeravice
42 : 35
15.11. 13:00
AI040
Kopřivnice - Žeravice
30 : 22
14.11. 14:00
AI037
Rožnov p.R. - HK Ivančice
29 : 18
11.10. 14:30
AI022
SKH Polanka n.O. - Sokol II.Prostějov
32 : 31
1.liga mladší dorostenci
7.5. 13:00
AJ126
Frýdek-Místek - Dukla
35 : 24
22.11. 13:00
AJ048
Karviná - Dukla
30 : 27
15.11. 15:00
AJ040
Kopřivnice - Zubří
19 : 31
2.liga mladší dorostenci M
17.4. 12:45
AL107
SKH Polanka n.O. - Litovel
26 : 29
27.2. 12:00
AL076
Rožnov p.R. - Bystřice p.H.
25 : 17
13.12. 12:45
AL066
SKH Polanka n.O. - Žeravice
25 : 22
14.11. 12:00
AL037
Rožnov p.R. - HK Ivančice
22 : 22
17.10. 16:00
AL028
Napajedla - SKH Polanka n.O.
22 : 22
11.10. 12:45
AL022
SKH Polanka n.O. - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 25
Žákovská liga starších žáků
23.4. 17:15
AO230
Jičín - Nový Jičín
30 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.