Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
23.4. 14:30
AO227
Nový Jičín - F.-Místek A
18 : 28
23.4. 12:40
AO225
F.-Místek A - Jičín
25 : 21
23.4. 10:50
AO223
Jičín - Napajedla
29 : 19
23.4. 09:00
AO221
Napajedla - Nový Jičín
20 : 23
Žákovská liga starších žaček
14.5. 17:00
AP280
Havl. Brod A - Otrokovice
10 : 19
14.5. 16:00
AP279
Házená Mělník - Cheb-CheLK
17 : 18
14.5. 14:00
AP277
Otrokovice - Házená Mělník
25 : 5
14.5. 11:00
AP274
Otrokovice - S.Vršovice
16 : 15
14.5. 09:00
AP272
S.Vršovice - Házená Mělník
29 : 10
12.3. 16:30
AP199
J.Hradec - Žirovnice
18 : 16
12.3. 14:30
AP197
Poruba - J.Hradec
10 : 24
12.3. 13:30
AP196
Žirovnice - Házená Mělník
22 : 17
12.3. 10:30
AP193
SKH Velká n.V. - Žirovnice
13 : 14
12.3. 08:30
AP191
Žirovnice - Poruba
13 : 13
2.liga ženy V
21.5. 11:00
AT129
Karviná - HK Hodonín
19 : 33
8.11. 14:30
AT018
L.Zubří - HK Hodonín
11 : 40
1.liga mladší dorostenky - východ
21.5. 13:00
AVB129
Karviná - SKH Velká n.V.
28 : 23
MSL Muži
24.4. 14:30
NA033
Suchdol n/O - Hlučín
22 : 23
16.4. 16:00
NA031
Paskov - Trnávka
17 : 28
10.4. 14:30
NA026
Suchdol n/O - Trnávka
15 : 25
MSL Mladší žáci sk. B
16.4. 12:00
NE049
Paskov - Ostrava B
28 : 31
MSL Starší žačky
25.10. 11:30
NJ038
Nový Jičín A - Bohumín A
15 : 20
MSL Mladší žačky Jaro
15.5. 09:00
NK58
Karviná - Sokol Hrabůvka
41 : 24
LOLK muži
8.5. 14:00
OA072
Veselá - Uničov A
20 : 16
3.4. 14:00
OA049
Veselá - U. Hradiště
26 : 21
LOLK starší žáci
18.10. 12:45
OB030
Šumperk - TJ Sokol Centrum Haná
8 : 31
ZL starší žáci
1.5. 09:00
ZC065
Zubří B - Zlín
23 : 22
ZL mladší žactvo I jaro
2.4. 10:00
ZDAJ044
Otrokovice_d - Zlín A_d
10 : 23
ZL mladší žactvo II jaro
1.5. 09:00
ZDBJ017
L.Zubří_d - Hovězí_d
27 : 9
9.4. 10:00
ZDBJ003
Hovězí_d - Val.Meziříčí
11 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.