Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Pavla Macharáčková
Mateřský klub
SK UP HSC Olomouc
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.5. 17:15
AE129
Sokol Kostelec na Hané - Házená Tišnov
30 : 29
2.4. 17:00
AE101
Sokol II.Prostějov - Juliánov
32 : 35
18.10. 10:30
AE026
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
28 : 24
4.10. 11:00
AE017
Napajedla - Bohunice
20 : 22
2.liga muži SM13
20.3. 16:00
AF126
Tatran Litovel B - L.Zubří
39 : 28
14.2. 13:00
AF147
Hranice B - Rožnov p.R.
32 : 30
25.10. 15:00
AF042
Holešov - Rožnov p.R.
34 : 34
11.10. 10:30
AF024
Šumperk - Vsetín
28 : 23
1.liga starší dorostenci
23.4. 13:00
AG109
Zlín - Jičín
24 : 33
5.3. 15:30
AG082
Zlín - Dukla
19 : 45
29.11. 13:30
AG054
Zlín - HK Lovosice
20 : 27
2.liga starší dorostenci M
2.4. 15:00
AI101
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
33 : 34
1.liga mladší dorostenci
23.4. 11:00
AJ109
Zlín - Jičín
28 : 34
5.3. 17:30
AJ082
Zlín - Dukla
26 : 39
29.11. 11:30
AJ054
Zlín - HK Lovosice
23 : 22
2.liga mladší dorostenci M
4.10. 13:00
AL017
Napajedla - Bohunice
38 : 33
Český pohár mužů
11.9. 18:00
AM047
Šumperk - Sokol Ostrava
24 : 29
29.8. 16:00
AM026
Žeravice - Ivančice
15 : 30
Žákovská liga starších žaček
16.4. 15:20
AP209
Žeravice - DHK Zora Olomouc B
20 : 16
16.4. 12:35
AP206
DHK Zora Olomouc B - Cheb-CheLK
14 : 18
16.4. 11:40
AP205
Žeravice - Ivančice
20 : 23
16.4. 09:50
AP203
Ivančice - DHK Zora Olomouc B
29 : 18
16.4. 08:00
AP201
DHK Zora Olomouc B - Žirovnice
9 : 22
Moravská liga ml. dorostenců
1.5. 16:00
LD068
Sokol Horka nad Moravou - Hustopeče
29 : 35
7.11. 12:30
LD040
Házená Uničov - Hustopeče
32 : 20
LOLK muži
7.11. 15:00
OA045
Uničov A - Droždín
23 : 22
LOLK starší žáci
5.6. 09:00
OB087
TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice
28 : 18
30.4. 10:30
OB067
V. Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná
28 : 31
LOLK mladší žactvo I
18.10. 12:30
OC024
TJ Sokol Centrum Haná A - TJ Sokol Centrum Haná B
29 : 23
LOLK mladší žactvo I -jaro
30.4. 12:00
OE015
V. Bystřice A - Hranice
41 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
starší žáci - 17. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - U. Hradiště
40 : 28
video
online
Holešov - Zubří A
17 : 41
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 29
video
online
Napajedla - Zubří B
27 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
16
15
0
1
583 : 305
30
2
Vsetín
16
14
0
2
549 : 358
28
3
Napajedla
16
11
0
5
411 : 318
22
4
Zlín
16
8
1
7
361 : 339
17
5
U. Hradiště
16
7
2
7
413 : 405
16
6
Rožnov p.R.
16
7
0
9
361 : 356
14
7
Zubří B
16
6
1
9
347 : 358
13
8
Luhačovice
16
2
0
14
274 : 544
4
9
Holešov
16
0
0
16
243 : 559
0
Tabulka střelců
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
210
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
132
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
13
Dušan Palát
HC Zubří A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kubiš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
44
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.