Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
Rozpis soutěže
ZDAJ
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jiří Matuška
Mateřský klub
Házená Legata Hustopeče
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
15.5. 17:00
AE131
Juliánov - Sokol V. Meziříčí
33 : 24
30.4. 11:00
AE119
Maloměřice - Bohunice
32 : 25
23.4. 15:00
AE110
Bohunice - SK Kuřim
30 : 34
19.3. 17:00
AE091
Ivančice - Telnice
33 : 22
5.3. 17:00
AE079
Ivančice - Juliánov
26 : 21
12.12. 15:00
AE064
Bohunice - Telnice
32 : 18
29.11. 17:00
AE052
Házená Tišnov - Juliánov
34 : 30
22.11. 17:00
AE047
Telnice - Napajedla
28 : 27
10.10. 11:00
AE023
Maloměřice - Sokol Kostelec na Hané
19 : 19
4.10. 17:00
AE013
Juliánov - Ivančice
20 : 20
26.9. 17:00
AE010
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
24 : 20
1.liga starší dorostenci
8.5. 13:00
AG125
Handball KP Brno - Karviná
25 : 25
21.2. 13:00
AG072
Handball KP Brno - Frýdek-Místek
28 : 27
18.10. 13:00
AG029
Handball KP Brno - Zlín
29 : 25
2.liga starší dorostenci M
19.3. 15:00
AI091
HK Ivančice - Sokol Telnice
48 : 22
13.3. 14:00
AI087
Sokol Sokolnice - Sokol V. Meziříčí
35 : 33
5.3. 15:00
AI079
HK Ivančice - V. Bystřice
36 : 33
29.11. 14:00
AI050
Sokol Sokolnice - Rožnov p.R.
20 : 39
22.11. 15:00
AI047
Sokol Telnice - Sokol Sokolnice
34 : 31
26.9. 15:00
AI010
Sokol V. Meziříčí - Rožnov p.R.
13 : 17
2.liga mladší dorostenci M
15.5. 15:00
AL131
Sokol Juliánov - Bystřice p.H.
30 : 30
23.4. 13:00
AL110
Bohunice - SKH Polanka n.O.
34 : 34
19.3. 13:00
AL091
HK Ivančice - Sokol Ostrava
43 : 20
5.3. 13:00
AL079
HK Ivančice - Sokol Juliánov
44 : 15
4.10. 15:00
AL013
Sokol Juliánov - HK Ivančice
31 : 37
Český pohár mužů
6.9. 16:00
AM052
Sokolnice - Maloměřice
23 : 25
30.8. 16:00
AM011
D. Cerekev - Č.Budějovice
24 : 25
Žákovská liga starších žáků
24.4. 16:20
AO239
Kopřivnice A - Sokol V. Meziříčí
35 : 16
24.4. 14:30
AO237
TJ STM Olomouc - Kopřivnice A
18 : 33
24.4. 11:45
AO234
TJ STM Olomouc - Dukla I
17 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo I. - 8. kolo - výsledky
video
online
Vsetín_ch - Otrokovice_d
19 : 21
video
online
Zlín A_ch - U.Hradiště
22 : 25
video
online
Napajedla_ch - Rožnov p.R.
22 : 18
video
online
Zlín A_d - Zubří A_ch
23 : 29
video
online
Zlín B_d - Bystřice p.H. A_ch
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A_ch
9
9
0
0
280 : 157
18
2
U.Hradiště
9
8
0
1
235 : 130
16
3
Zlín A_d
9
7
0
2
281 : 165
14
4
Zlín A_ch
9
6
0
3
246 : 160
12
5
Otrokovice_d
9
5
0
4
138 : 179
10
6
Vsetín_ch
9
4
0
5
201 : 221
8
7
Zlín B_d
9
3
0
6
149 : 226
6
8
Bystřice p.H. A_ch
9
1
0
8
137 : 216
2
9
Napajedla_ch
9
1
0
8
98 : 215
2
10
Rožnov p.R.
9
1
0
8
159 : 255
2
Tabulka střelců
Filip Šišák
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_ch
82
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
81
Jana Hvozdenská
HC Zlín A_d
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Viktorie Pohunková
HC Zlín B_d
12
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
8
Adam Hill
HC Zlín A_ch
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Konečný
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_ch
22
Tomáš Kyryljuk
HC Zubří A_ch
18
Nikol Hučková
HC Zlín B_d
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.