Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Radek Mohyla
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
29.5. 10:30
AA198
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
14.5. 19:00
AA187
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
34 : 30
7.5. 17:00
AA168
Tatran Litovel - KP Brno
32 : 30
16.4. 17:00
AA154
Kopřivnice - Tatran Litovel
24 : 26
12.3. 18:00
AA124
HC Zubří - HC Zlín
40 : 20
6.3. 17:00
AA115
Kopřivnice - SKP Frýdek-Místek
31 : 32
21.2. 10:30
AA107
Baník OKD Karviná - HC Zlín
31 : 15
20.12. 17:00
AA088
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 33
21.11. 17:00
AA062
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
23 : 32
11.11. 18:00
AA058
HC Zlín - HC Zubří
31 : 42
23.10. 19:00
AA048
SKP Frýdek-Místek - KP Brno
27 : 22
11.10. 10:30
AA033
Baník OKD Karviná - Tatran Litovel
32 : 25
4.10. 17:00
AA030
HC Zlín - M.A.T. Plzeň
20 : 34
12.9. 14:30
AA008
HC Zlín - HBC Ronal Jičín
17 : 21
1.liga muži
25.10. 11:00
AB032
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí
30 : 30
27.9. 11:00
AB012
Sokol Přerov - HBC Strakonice
29 : 34
2.liga muži SM13
29.4. 18:30
AF162
Krmelín - SKP F-M B
33 : 30
17.4. 14:30
AF152
Zubří B - L.Zubří
28 : 28
5.3. 18:00
AF106
Krmelín - V. Bystřice
21 : 38
11.12. 16:30
AF087
L.Zubří - Hranice B
22 : 39
3.10. 17:00
AF019
SKP F-M B - Vsetín
37 : 33
1.liga starší dorostenci
17.4. 12:30
AG106
Zubří - Handball KP Brno
33 : 26
13.4. 18:00
AG089
Karviná - Zubří
18 : 27
3.10. 13:00
AG017
Frýdek-Místek - Talent Škoda JS Plzeň
28 : 29
2.liga starší dorostenci M
27.9. 13:00
AI012
Žeravice - V. Bystřice
32 : 30
1.liga mladší dorostenci
17.4. 10:30
AJ106
Zubří - Kopřivnice
38 : 28
13.4. 16:00
AJ089
Karviná - Zubří
30 : 44
3.10. 15:00
AJ017
Frýdek-Místek - Talent Škoda JS Plzeň
19 : 27
2.liga mladší dorostenci M
25.10. 09:00
AL032
Bystřice p.H. - Litovel
22 : 31
27.9. 09:00
AL012
Žeravice - Sokol Juliánov
28 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.