Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jaroslav Hanych
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
27.9. 18:00
AE008
Házená Tišnov - Napajedla
29 : 19
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 15:00
AH085
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Šťáhlavy
13 : 30
17.10. 15:00
AH030
Sokol Nové Veselí B - 1.HC Pardubice
19 : 36
2.liga starší dorostenci M
13.12. 17:00
AI061
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
30 : 37
2.liga ženy V
24.10. 16:00
AT030
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
42 : 31
1.liga mladší dorostenky - východ
7.11. 11:30
AVB041
SKH Velká n.V. - H.Brod
24 : 25
Jihomoravská liga mužů
17.10. 17:00
LA022
D. Cerekev - Hostěrádky
35 : 18
Moravská liga ml. dorostenců
1.11. 13:30
LD032
Hustopeče - Nové Bránice
28 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
8.11. 18:00
LF048
KP Brno B - Hustopeče
23 : 24
8.11. 15:00
LF047
KP Brno A - Hustopeče
37 : 19
1.11. 10:30
LF039
Hustopeče - Nové Bránice
18 : 28
Jihomoravská liga st. žákyní
7.11. 10:15
LG025
SKH Velká n.V. - Ivančice
19 : 20
24.10. 13:45
LG020
Hodonín - SKH Velká n.V.
27 : 15
Jihomoravská liga ml. žáků
8.11. 16:30
LH048
KP Brno - Hustopeče B
23 : 16
8.11. 13:30
LH047
KP Brno - Hustopeče A
5 : 31
1.11. 12:00
LH038
Hustopeče A - Telnice
25 : 19
1.11. 09:00
LH039
Hustopeče B - Telnice
15 : 23
Jihomoravská liga ml. žákyní
14.11. 10:00
LJ029
SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna
7 : 4
7.11. 09:00
LJ025
Velká n.V. - Měnín
22 : 0
24.10. 12:30
LJ020
Hodonín - Velká n.V.
13 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
starší žáci - 17. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - U. Hradiště
40 : 28
video
online
Holešov - Zubří A
17 : 41
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 29
video
online
Napajedla - Zubří B
27 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
16
15
0
1
583 : 305
30
2
Vsetín
16
14
0
2
549 : 358
28
3
Napajedla
16
11
0
5
411 : 318
22
4
Zlín
16
8
1
7
361 : 339
17
5
U. Hradiště
16
7
2
7
413 : 405
16
6
Rožnov p.R.
16
7
0
9
361 : 356
14
7
Zubří B
16
6
1
9
347 : 358
13
8
Luhačovice
16
2
0
14
274 : 544
4
9
Holešov
16
0
0
16
243 : 559
0
Tabulka střelců
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
210
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
132
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
13
Dušan Palát
HC Zubří A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kubiš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
44
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.