Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
7.5. 13:00
AB123
Talent Plzeň "B" - HBC Strakonice
32 : 31
20.3. 14:00
AB096
Talent Plzeň "B" - Sokol Nové Veselí
28 : 32
27.2. 18:00
AB078
HBC Strakonice - Sokol Přerov
36 : 27
2 liga muži JZČ
30.4. 18:00
AC118
Třeboň - L.Vršovice
22 : 26
5.12. 18:00
AC057
Třeboň - Košutka
27 : 21
17.10. 18:00
AC029
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
31 : 22
3.10. 18:00
AC017
Zruč n.S. - Košutka
23 : 29
2.liga muži SVČ
8.11. 17:00
AD042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
39 : 23
25.10. 16:00
AD033
HK Lovosice B - Jablonec
23 : 21
1.liga starší dorostenci
20.3. 10:00
AG096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
28 : 42
27.2. 16:00
AG078
HBC Strakonice 1921 - Zubří
27 : 33
25.10. 14:00
AG033
HK Lovosice - Handball KP Brno
41 : 32
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 16:00
AH118
Třeboň - Sokol Nové Veselí B
32 : 22
5.12. 16:00
AH057
Třeboň - 1.HC Pardubice
29 : 26
8.11. 13:00
AH042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
31 : 12
1.liga mladší dorostenci
20.3. 12:00
AJ096
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Nové Veselí
32 : 35
25.10. 12:00
AJ033
HK Lovosice - Kopřivnice
32 : 30
2.liga mladší dorostenci Č
27.2. 14:15
AK078
HBC Strakonice - TJ Sokol Úvaly
36 : 23
8.11. 15:00
AK042
1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá p.B.
47 : 24
17.10. 14:00
AK029
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
19 : 26
3.10. 16:00
AK017
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
25 : 35
Český pohár mužů
12.9. 18:00
AM041
Třeboň - Starý Plzenec
22 : 26
Český pohár žen
17.11. 16:30
AN027
Astra - Sokol Písek
21 : 33
Žákovská liga starších žáků
22.5. 16:15
AO260
Talent A - Dukla I
20 : 15
22.5. 14:25
AO258
Zubří A - Talent A
23 : 28
22.5. 11:40
AO255
TJ Sokol Centrum Haná - Talent A
18 : 10
22.5. 10:45
AO254
Dukla I - Zubří A
16 : 14
22.5. 09:50
AO253
Talent A - Karviná A
21 : 16
Žákovská liga starších žaček
17.4. 16:15
AP230
Poruba - DHC Plzeň A
21 : 25
17.4. 14:25
AP228
DHK Pardubice A - Poruba
20 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.