Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
Rozpis soutěže
ZDA
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Adam Beneš
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1996
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
17.4. 17:00
AC107
H.Brod - L.Vršovice
23 : 24
5.3. 17:00
AC081
H.Brod - VŠ Plzeň
26 : 23
19.12. 18:00
AC061
Zruč n.S. - Šťáhlavy
26 : 22
21.11. 17:00
AC047
Č.Budějovice - Zruč n.S.
24 : 24
18.10. 14:00
AC028
Zruč n.S. - H.Brod
30 : 26
2.liga muži SVČ
11.10. 17:00
AD020
1.HC Pardubice - Jablonec
30 : 26
2.liga muži JM
14.5. 11:00
AE132
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
7.5. 15:00
AE123
Bohunice - Juliánov
30 : 21
2.4. 15:00
AE097
Bohunice - Ivančice
22 : 17
13.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
25 : 25
26.2. 19:00
AE073
Hustopeče - Ivančice
23 : 31
10.10. 17:00
AE019
Ivančice - Házená Tišnov
37 : 30
2.liga starší dorostenci Č
5.12. 12:00
AH060
Náchod - Chodov
26 : 22
21.11. 15:00
AH047
Loko Č.Budějovice - Chodov
22 : 28
24.10. 16:00
AH035
Třeboň - Náchod
17 : 7
11.10. 13:00
AH020
1.HC Pardubice - ELP Jablonec
43 : 19
2.liga starší dorostenci M
13.3. 15:00
AI090
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 39
28.11. 15:00
AI054
Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O.
31 : 24
10.10. 15:00
AI019
HK Ivančice - Litovel
17 : 39
2.liga mladší dorostenci Č
19.12. 16:00
AK061
TJ Sparta Kutná Hora - Sokol Šťáhlavy
26 : 43
5.12. 10:00
AK060
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
31 : 28
17.10. 16:00
AK028
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 31
11.10. 15:00
AK020
1.HC Pardubice - S.Vršovice
43 : 24
26.9. 13:00
AK011
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Liberec
30 : 35
2.liga mladší dorostenci M
7.5. 13:00
AL123
Bohunice - Sokol Juliánov
40 : 31
2.4. 13:00
AL097
Bohunice - HK Ivančice
31 : 31
10.10. 13:00
AL019
HK Ivančice - Litovel
39 : 27
Žákovská liga starších žáků
24.4. 15:25
AO238
Dukla I - HK Lovosice "A"
36 : 18
24.4. 12:40
AO235
Kopřivnice A - HK Lovosice "A"
26 : 31
24.4. 09:55
AO232
Dukla I - Kopřivnice A
24 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo I. - 8. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice_d - Vsetín_ch
18 : 14
video
online
U.Hradiště - Zlín A_ch
20 : 14
video
online
Zubří A_ch - Zlín A_d
28 : 24
video
online
Bystřice p.H. A_ch - Hovězí_d
50 : 2
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A_ch
8
8
0
0
276 : 116
16
2
U.Hradiště
8
7
0
1
208 : 90
14
3
Zlín A_d
8
5
0
3
234 : 129
10
4
Zlín A_ch
8
5
0
3
201 : 131
10
5
Otrokovice_d
8
5
0
3
142 : 110
10
6
Napajedla_ch
8
3
0
5
150 : 164
6
7
Vsetín_ch
8
2
0
6
136 : 171
4
8
Bystřice p.H. A_ch
8
1
0
7
118 : 170
2
9
Hovězí_d
8
0
0
8
22 : 406
0
Tabulka střelců
Tomáš Randýsek
HC Zubří A_ch
70
Jana Hvozdenská
HC Zlín A_d
70
Pavel Mancl
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Mokrejš
HC Zlín A_ch
11
Tereza Karlíková
TJ Jiskra Otrokovice_d
6
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Miškay
TJ Bystřice pod Hostýnem A_ch
10
Tomáš Kyryljuk
HC Zubří A_ch
10
Matyáš Cinibulk
KH Zbrojovka Vsetín_ch
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.