Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Petr Mužný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1949
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK starší žáci
14.11. 14:00
OB042
Žeravice - TJ Sokol Centrum Haná
14 : 23
24.10. 14:30
OB033
Žeravice - V. Bystřice
27 : 24
18.10. 09:00
OB027
Uničov - Litovel
14 : 31
26.9. 14:30
OB015
Žeravice - Litovel
23 : 27
LOLK mladší žactvo II
24.10. 13:15
OD026
Žeravice - Senice na Hané
6 : 28
27.9. 09:00
OD010
Senice na Hané - STM Olomouc B
20 : 18
26.9. 13:15
OD012
Žeravice - Tatran Litovel B
6 : 10
20.9. 15:30
OD005
Horka nad Moravou - Žeravice
9 : 6
LOLK mladší žactvo I -jaro
3.4. 14:30
OE002
Litovel A - V. Bystřice A
27 : 30
LOLK mladší žactvo II -jaro
4.6. 09:00
OF051
Horka nad Moravou - Cement Hranice "B"
20 : 7
23.4. 13:15
OF023
Žeravice - DHK Zora Olomouc B
12 : 8
23.4. 12:00
OF019
Žeravice B - Velká Bystřice B
12 : 19
17.4. 14:30
OF018
Horka nad Moravou - Velká Bystřice B
15 : 4
3.4. 15:30
OF002
Tatran Litovel B - TJ Sokol Centrum Haná B
19 : 7
ZL starší žáci
12.9. 12:00
ZC043
U. Hradiště - Luhačovice
32 : 16
ZL mladší žactvo I podzim
3.10. 10:00
ZDA011
Otrokovice_d - Bystřice p.H. A_ch
14 : 5
ZL mladší žactvo I jaro
2.4. 10:00
ZDAJ044
Otrokovice_d - Zlín A_d
10 : 23
ZL starší žačky
20.4. 17:00
ZE055
Otrokovice - Zlín A
17 : 19
2.4. 11:30
ZE089
Otrokovice - DHK Zora Olomouc B
29 : 10
14.11. 12:00
ZE035
Žeravice - Otrokovice
18 : 26
3.10. 11:30
ZE013
Otrokovice - Kunovice
23 : 14
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.