Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Josef Malina
Mateřský klub
TJ Veselá
Rok narození
1967
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
14.5. 15:00
AP278
S.Vršovice - Havl. Brod A
30 : 26
14.5. 12:00
AP275
Házená Mělník - Havl. Brod A
12 : 32
14.5. 10:00
AP273
Havl. Brod A - Cheb-CheLK
28 : 22
13.3. 15:00
AP158
DHK Zora Olomouc - Ivančice
13 : 26
13.3. 14:00
AP157
Otrokovice - DHK Litovel
26 : 20
13.3. 11:00
AP154
Otrokovice - DHK Zora Olomouc
21 : 16
13.3. 10:00
AP153
Ivančice - Zlín B
28 : 21
13.3. 08:00
AP151
Zlín B - Otrokovice
11 : 16
LOLK muži
7.5. 11:00
OA071
Val.Meziříčí - Luhačovice
34 : 38
16.4. 10:30
OA056
Luhačovice - Dřevohostice
31 : 30
7.11. 11:00
OA044
Val.Meziříčí - Dřevohostice
33 : 24
24.10. 11:00
OA035
Val.Meziříčí - Uničov A
29 : 27
4.10. 10:30
OA020
Dřevohostice - Senice
24 : 17
19.9. 11:00
OA008
Val.Meziříčí - U. Hradiště
30 : 22
ZL starší žáci
31.5. 17:15
ZC077
Zubří B - Luhačovice
28 : 15
24.5. 17:45
ZC081
Vsetín - U. Hradiště
40 : 28
30.4. 10:15
ZC064
Rožnov p.R. - Zubří A
25 : 34
21.4. 16:00
ZC057
Zubří A - Zubří B
26 : 13
9.4. 17:30
ZC047
Vsetín - Zlín
27 : 25
2.4. 10:15
ZC087
Rožnov p.R. - Napajedla
16 : 23
8.11. 11:45
ZC039
Zubří B - Napajedla
22 : 21
8.11. 10:30
ZC038
Zubří A - Holešov
49 : 17
7.11. 10:15
ZC036
Rožnov p.R. - Luhačovice
26 : 16
18.10. 09:00
ZC023
Zubří B - U. Hradiště
23 : 32
10.10. 09:00
ZC017
Holešov - Napajedla
12 : 42
3.10. 10:15
ZC012
Rožnov p.R. - Vsetín
18 : 29
1.10. 16:00
ZC011
Zubří B - Zubří A
18 : 30
27.9. 11:45
ZC009
Zubří B - Vsetín
20 : 28
27.9. 10:30
ZC008
Zubří A - Zlín
26 : 19
12.9. 10:30
ZC042
Holešov - Zlín
15 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.