Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZDB
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jiří Dolina
Mateřský klub
Sokol Měnín
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
3.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
8.5. 13:00
LA071
Újezd u Brna - Třešť
40 : 33
16.4. 17:00
LA056
Třešť - Hostěrádky
42 : 26
31.10. 11:00
LA035
Újezd u Brna - SK Kuřim B
26 : 33
Moravská liga ml. dorostenců
10.4. 13:00
LD051
Sokol Telnice - Sokol Nové Veselí B
29 : 32
15.11. 15:30
LD041
Hustopeče - Sokol Nové Veselí B
25 : 32
Jihomoravská liga st. žáků
8.5. 11:00
LF085
Újezd u Brna - Ivančice
35 : 21
2.4. 11:30
LF055
Ivančice - SHC Maloměřice
45 : 12
31.10. 14:30
LF042
Újezd u Brna - SK Kuřim
22 : 30
25.10. 11:45
LF034
Juliánov - Hustopeče
35 : 18
Jihomoravská liga st. žákyní
23.4. 10:30
LG047
SK Kuřim - SKH Velká n.V.
7 : 38
23.4. 09:00
LG032
SK Kuřim - SKH Velká n.V.
7 : 38
8.11. 17:15
LG026
Újezd u Brna - Bohunice
13 : 28
Jihomoravská liga ml. žáků
15.5. 18:00
LH092
Telnice - Hustopeče A
21 : 26
15.5. 14:30
LH093
Telnice - Hustopeče B
20 : 13
8.5. 09:30
LH085
Újezd u Brna - Ivančice
38 : 23
10.4. 11:30
LH065
Telnice - SK Kuřim
25 : 12
2.4. 10:00
LH055
Ivančice - SHC Maloměřice
31 : 14
15.11. 14:00
LH050
Hustopeče B - Ivančice
22 : 28
15.11. 12:30
LH049
Hustopeče A - Ivančice
27 : 20
31.10. 13:00
LH042
Újezd u Brna - SK Kuřim
21 : 19
25.10. 13:15
LH035
Juliánov - Hustopeče B
17 : 19
25.10. 10:30
LH034
Juliánov - Hustopeče A
15 : 23
20.9. 13:00
LH003
Telnice - Újezd u Brna
18 : 9
Jihomoravská liga ml. žákyní
30.4. 10:00
LJ051
SHK Veselí n. M. - Bohunice
3 : 19
12.3. 10:00
LJ032
SHK Veselí n. M. - Velká n.V.
9 : 11
8.11. 16:00
LJ026
Újezd u Brna - Bohunice
7 : 32
24.10. 10:00
LJ021
SHK Veselí n. M. - Bohunice
4 : 29
20.9. 10:00
LJ004
Měnín - Újezd u Brna
3 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo II. - 8. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Zlín B_ch
20 : 16
video
online
Val.Meziříčí - L.Zubří_d
10 : 16
video
online
Luhačovice_ch - Holešov_ch
22 : 7
video
online
Zubří B_ch - Zlín B_d
15 : 13
video
online
Bystřice p.H. B_ch - Kunovice_d
8 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří_d
9
7
0
2
147 : 113
14
2
Kunovice_d
9
7
0
2
176 : 94
14
3
Zubří B_ch
9
6
0
3
114 : 111
12
4
Rožnov p.R.
9
6
0
3
150 : 117
12
5
Zlín B_d
9
5
1
3
113 : 98
11
6
Val.Meziříčí
9
5
1
3
108 : 103
11
7
Luhačovice_ch
9
3
1
5
104 : 100
7
8
Bystřice p.H. B_ch
9
2
1
6
88 : 124
5
9
Zlín B_ch
9
1
1
7
98 : 158
3
10
Holešov_ch
9
0
1
8
69 : 149
1
Tabulka střelců
Leona Jurajdová
TJ Lesana Zubří_d
72
Daniela Tvrdoňová
SHK Kunovice_d
53
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leona Jurajdová
TJ Lesana Zubří_d
9
Marek Střílka
TJ Valašské Meziříčí_ch
8
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_ch
12
Klára Horáková
SHK Kunovice_d
10
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.