Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
Rozpis soutěže
ZDBJ
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Tomáš Kopřiva
Mateřský klub
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
15.5. 16:00
AP289
Poruba - DHK B Most
15 : 25
15.5. 13:00
AP286
DHK B Most - Žeravice
21 : 19
15.5. 12:00
AP285
Poruba - Háje
13 : 18
15.5. 10:00
AP283
Háje - DHK B Most
21 : 12
15.5. 09:00
AP282
Žeravice - Poruba
27 : 16
Jihomoravská liga mužů
11.6. 17:30
LA055
Hostěrádky - SHC Maloměřice B
29 : 29
27.5. 19:00
LA090
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
30.4. 17:00
LA066
Třešť - Nové Bránice
33 : 23
17.4. 17:00
LA060
Bohunice B - Sokolnice
27 : 32
10.10. 15:30
LA016
Třešť - Bohunice B
34 : 25
Moravská liga ml. dorostenců
21.5. 17:00
LD084
Sokol Telnice - Nové Bránice
48 : 25
2.4. 14:00
LD050
Sokol Telnice - Hustopeče
36 : 22
Jihomoravská liga st. žáků
27.5. 17:30
LF108
SHC Maloměřice - SK Kuřim
22 : 39
26.5. 18:15
LF107
Juliánov - Újezd u Brna
26 : 28
30.4. 11:30
LF079
Ivančice - Nové Bránice
27 : 24
24.4. 14:00
LF075
Hustopeče - SK Kuřim
17 : 31
17.4. 15:00
LF072
Bohunice - Sokolnice
34 : 33
8.11. 17:00
LF045
Juliánov - Bohunice
20 : 26
24.10. 11:30
LF031
Ivančice - Újezd u Brna
29 : 38
10.10. 11:30
LF019
Ivančice - Bohunice
25 : 25
13.9. 16:00
LF053
Újezd u Brna - Juliánov
32 : 22
Jihomoravská liga st. žákyní
24.4. 10:00
LG046
Ivančice - Bohunice
28 : 19
1.11. 10:30
LG022
Ivančice - SK Kuřim
43 : 12
1.11. 09:00
LG007
Ivančice - SK Kuřim
36 : 12
13.9. 09:45
LG003
Újezd u Brna - Hodonín
11 : 21
Jihomoravská liga ml. žáků
27.5. 16:15
LH108
SHC Maloměřice - SK Kuřim
10 : 18
26.5. 17:00
LH107
Juliánov - Újezd u Brna
16 : 15
30.4. 10:00
LH079
Ivančice - Telnice
18 : 21
24.4. 15:30
LH076
Hustopeče B - SK Kuřim
26 : 19
24.4. 12:30
LH075
Hustopeče A - SK Kuřim
29 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo II. - 8. kolo - výsledky
video
online
Kunovice_d - Bystřice p.H. B_ch
23 : 10
video
online
Hovězí_d - Zubří B_ch
6 : 27
video
online
Holešov_ch - Luhačovice_ch
18 : 12
video
online
L.Zubří_d - Val.Meziříčí
22 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice_d
8
8
0
0
221 : 91
16
2
L.Zubří_d
8
6
0
2
155 : 118
12
3
Val.Meziříčí
8
5
0
3
145 : 137
10
4
Holešov_ch
8
5
0
3
109 : 124
10
5
Zubří B_ch
8
4
0
4
141 : 115
8
6
Bystřice p.H. B_ch
8
3
0
5
106 : 121
6
7
Zlín B_ch
8
3
0
5
127 : 141
6
8
Luhačovice_ch
8
2
0
6
112 : 133
4
9
Hovězí_d
8
0
0
8
62 : 198
0
Tabulka střelců
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
67
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
59
Zuzana Zálešáková
SHK Kunovice_d
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
7
Václav Matela
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
6
Dominik Mareda
HC Zubří B_ch
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sabina Barešová
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
16
Klára Jakůbková
TJ Sokol Luhačovice_ch
14
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_ch
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.