Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Zdeněk Levíček
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
22.5. 11:00
LA082
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
32 : 29
30.4. 15:00
LA067
Hostěrádky - D. Cerekev
22 : 26
2.4. 16:30
LA047
SK Kuřim B - Hostěrádky
28 : 30
Moravská liga ml. dorostenců
29.5. 14:00
LD088
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
22.5. 13:00
LD082
Újezd u Brna - Sokol Horka nad Moravou
33 : 31
15.5. 12:15
LD077
Nové Bránice - Hustopeče
26 : 33
24.4. 15:00
LD062
Sokol Telnice - Újezd u Brna
59 : 16
10.4. 14:30
LD052
Hustopeče - U.Hradiště
31 : 29
4.10. 15:30
LD014
Hustopeče - Újezd u Brna
43 : 25
20.9. 14:00
LD005
Hustopeče - Sokol Telnice
29 : 37
Jihomoravská liga st. žáků
26.5. 18:15
LF107
Juliánov - Újezd u Brna
26 : 28
22.5. 16:00
LF098
Újezd u Brna - SHC Maloměřice
34 : 20
15.5. 09:00
LF093
Nové Bránice - Hustopeče
31 : 21
8.5. 14:00
LF088
Hustopeče - Juliánov
28 : 27
17.4. 16:00
LF071
Újezd u Brna - Hustopeče
27 : 28
10.4. 11:30
LF062
Hustopeče - Bohunice
19 : 32
2.4. 13:30
LF056
SK Kuřim - Juliánov
34 : 18
8.11. 18:00
LF048
KP Brno B - Hustopeče
23 : 24
8.11. 15:00
LF047
KP Brno A - Hustopeče
37 : 19
1.11. 18:00
LF038
KP Brno B - Ivančice
21 : 32
1.11. 15:00
LF037
KP Brno A - Ivančice
44 : 26
11.10. 16:00
LF020
Újezd u Brna - Sokolnice
35 : 33
4.10. 14:00
LF017
Hustopeče - Újezd u Brna
20 : 26
20.9. 10:30
LF006
Hustopeče - Sokolnice
23 : 26
Jihomoravská liga st. žákyní
7.6. 18:30
LG048
Újezd u Brna - Hodonín
8 : 44
7.5. 10:15
LG054
SKH Velká n.V. - Újezd u Brna
33 : 10
5.4. 18:00
LG035
SKH Velká n.V. - Hodonín
14 : 21
2.4. 18:00
LG052
SK Kuřim - Ivančice
15 : 32
2.4. 15:00
LG037
SK Kuřim - Ivančice
6 : 22
15.11. 14:30
LG029
SK Kuřim - Újezd u Brna
8 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.