Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Moravská liga ml. dorostenců
Podzim - 1. kolo
1.11.2015
15:30
LD001
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Petr Ochmann
,
Martin Staněk
,
20.9.2015
12:15
LD003
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
20.9.2015
12:30
LD004
Házená Uničov
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Vladimír Nastoupil
,
Valdemar Macharáček
,
20.9.2015
14:00
LD005
Legata Hustopeče
-
Sokol Telnice
Jiří Matuška
,
Zdeněk Levíček
,
Podzim - 2. kolo
11.9.2015
18:00
LD006
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Telnice
Stanislav Chalupa
,
Adam Beneš
,
26.9.2015
14:00
LD007
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Legata Hustopeče
Pavel Sedláček
,
Lukáš Králík
,
27.9.2015
13:00
LD008
Sokol Újezd u Brna
-
Házená Uničov
Jiří Matuška
,
Břetislav Jurečka
,
28.9.2015
16:00
LD010
Sokol Horka nad Moravou
-
SK Velká Bystřice B
David Číhal
,
Podzim - 3. kolo
4.10.2015
16:30
LD011
SK Velká Bystřice B
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
3.10.2015
12:15
LD012
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Horka nad Moravou
Otakar Bujnoch
,
Oldřich Jelínek
,
4.10.2015
15:30
LD014
Legata Hustopeče
-
Sokol Újezd u Brna
Zdeněk Levíček
,
Lucie Zbožínková
,
4.10.2015
13:00
LD015
Sokol Telnice
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
David Šlezingr
,
Jiří Špunar
,
Podzim - 4. kolo
10.10.2015
15:30
LD016
TJ Sokol Nové Veselí B
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Stanislav Chalupa
,
Lucie Zbožínková
,
11.10.2015
13:00
LD017
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Telnice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
11.10.2015
16:00
LD019
Sokol Horka nad Moravou
-
Házená Uničov
Adéla Kummerová
,
Vladimír Nastoupil
,
11.10.2015
12:30
LD020
SK Velká Bystřice B
-
Sokol Nové Bránice
Michaela Krobothová
,
Jaroslava Směšná
,
Podzim - 5. kolo
13.9.2015
14:00
LD021
Sokol Nové Bránice
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Petr Směja
,
Jiří Špunar
,
18.10.2015
12:30
LD022
Házená Uničov
-
SK Velká Bystřice B
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
18.10.2015
15:30
LD023
Legata Hustopeče
-
Sokol Horka nad Moravou
Marek Bečička
,
Tomáš Bubeníček
,
17.10.2015
18:00
LD025
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Sokol Újezd u Brna
Adam Burďák
,
Daniel Rosman
,
Podzim - 6. kolo
24.10.2015
15:00
LD026
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Matuška
,
Břetislav Jurečka
,
25.10.2015
14:30
LD028
Sokol Horka nad Moravou
-
Sokol Telnice
Martin Hlavinka
,
David Číhal
,
25.10.2015
16:30
LD029
SK Velká Bystřice B
-
Legata Hustopeče
Jiří Novotný
,
Petr Ochmann
,
25.10.2015
13:30
LD030
Sokol Nové Bránice
-
Házená Uničov
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
Podzim - 7. kolo
1.11.2015
12:30
LD031
Házená Uničov
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Martin Hlavinka
,
Jaroslava Směšná
,
1.11.2015
13:30
LD032
Legata Hustopeče
-
Sokol Nové Bránice
Jaroslav Hanych
,
Tomáš Kubát
,
1.11.2015
13:00
LD033
Sokol Telnice
-
SK Velká Bystřice B
Jiří Matuška
,
Břetislav Jurečka
,
31.10.2015
14:30
LD034
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Sokol Horka nad Moravou
Pavel Sedláček
,
Daniel Rosman
,
Podzim - 8. kolo
8.11.2015
14:00
LD037
Sokol Horka nad Moravou
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Kubis
,
Vladimír Nastoupil
,
8.11.2015
12:00
LD038
SK Velká Bystřice B
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Adam Burďák
,
Petr Videcký
,
8.11.2015
12:15
LD039
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Telnice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
7.11.2015
12:30
LD040
Házená Uničov
-
Legata Hustopeče
Kristýna Kummerová
,
Pavla Macharáčková
,
Podzim - 9. kolo
15.11.2015
15:30
LD041
Legata Hustopeče
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Jiří Dolina
,
Dominik Florián
,
22.11.2015
13:00
LD042
Sokol Telnice
-
Házená Uničov
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
12.9.2015
14:00
LD043
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Sokol Nové Bránice
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
13.9.2015
13:00
LD044
Sokol Újezd u Brna
-
SK Velká Bystřice B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 10. kolo
2.4.2016
13:00
LD046
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Horka nad Moravou
Štěpán Kahoun
,
Petr Laštovička
,
3.4.2016
11:00
LD048
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
2.4.2016
16:00
LD049
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Házená Uničov
Lukáš Králík
,
Dominik Novosád
,
2.4.2016
14:00
LD050
Sokol Telnice
-
Legata Hustopeče
Otakar Bujnoch
,
Tomáš Kopřiva
,
Jaro - 11. kolo
10.4.2016
13:00
LD051
Sokol Telnice
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Jiří Dolina
,
Oldřich Jelínek
,
10.4.2016
14:30
LD052
Legata Hustopeče
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Jan Timco
,
Zdeněk Levíček
,
4.6.2016
13:00
LD053
Házená Uničov
-
Sokol Újezd u Brna
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
10.4.2016
16:30
LD055
SK Velká Bystřice B
-
Sokol Horka nad Moravou
Vladimír Nastoupil
,
Ladislav Planka
,
Jaro - 12. kolo
16.4.2016
09:00
LD056
TJ Sokol Nové Veselí B
-
SK Velká Bystřice B
Roman Bauer
,
Otakar Bujnoch
,
17.4.2016
16:00
LD057
Sokol Horka nad Moravou
-
Sokol Nové Bránice
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
17.4.2016
13:00
LD059
Sokol Újezd u Brna
-
Legata Hustopeče
Jiří Prudký
,
Dominik Florián
,
16.4.2016
15:00
LD060
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
Sokol Telnice
František Nesrsta
,
Dominik Novosád
,
Jaro - 13. kolo
7.5.2016
12:10
LD061
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
24.4.2016
15:00
LD062
Sokol Telnice
-
Sokol Újezd u Brna
Zdeněk Levíček
,
Petr Směja
,
23.4.2016
12:45
LD064
Házená Uničov
-
Sokol Horka nad Moravou
Martin Hlavinka
,
Josef Kolář
,
5.3.2016
15:00
LD065
Sokol Nové Bránice
-
SK Velká Bystřice B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 14. kolo
4.6.2016
15:00
LD066
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Sokol Nové Bránice
Tomáš Bubeníček
,
Milan Letev
,
1.5.2016
16:30
LD067
SK Velká Bystřice B
-
Házená Uničov
Vladimír Nastoupil
,
Jiří Šrotíř
,
1.5.2016
16:00
LD068
Sokol Horka nad Moravou
-
Legata Hustopeče
Valdemar Macharáček
,
Pavla Macharáčková
,
1.5.2016
13:00
LD070
Sokol Újezd u Brna
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Jaro - 15. kolo
13.9.2015
17:30
LD071
Sokol Újezd u Brna
-
TJ Sokol Nové Veselí B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
8.5.2016
13:00
LD073
Sokol Telnice
-
Sokol Horka nad Moravou
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
8.5.2016
15:30
LD074
Legata Hustopeče
-
SK Velká Bystřice B
Patrick Netík
,
Petr Směja
,
7.5.2016
12:45
LD075
Házená Uničov
-
Sokol Nové Bránice
David Číhal
,
Tomáš Pernička
,
Jaro - 16. kolo
11.6.2016
15:30
LD076
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Házená Uničov
Václav Horáček
,
Jiří Dolejší
,
15.5.2016
12:15
LD077
Sokol Nové Bránice
-
Legata Hustopeče
Jan Timco
,
Zdeněk Levíček
,
15.5.2016
16:30
LD078
SK Velká Bystřice B
-
Sokol Telnice
Pavel Novotný
,
Jaroslava Směšná
,
15.5.2016
16:00
LD079
Sokol Horka nad Moravou
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
David Jurečka
,
Jiří Kaufman
,
Jaro - 17. kolo
22.5.2016
13:00
LD082
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Horka nad Moravou
Jiří Prudký
,
Zdeněk Levíček
,
27.5.2016
17:30
LD083
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
-
SK Velká Bystřice B
Arnošt Kramoliš
,
Miloslav Krupa
,
21.5.2016
17:00
LD084
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Bránice
Tomáš Kopřiva
,
Patrik Jonáš
,
22.5.2016
11:30
LD085
Legata Hustopeče
-
Házená Uničov
Jan Timco
,
Otakar Bujnoch
,
Jaro - 18. kolo
29.5.2016
10:00
LD086
TJ Sokol Nové Veselí B
-
Legata Hustopeče
Jindřich Berger
,
Patrik Hajn
,
28.5.2016
12:45
LD087
Házená Uničov
-
Sokol Telnice
Tomáš Kašík
,
Jaroslava Směšná
,
29.5.2016
14:00
LD088
Sokol Nové Bránice
-
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
Jiří Prudký
,
Zdeněk Levíček
,
29.5.2016
16:30
LD089
SK Velká Bystřice B
-
Sokol Újezd u Brna
David Jurečka
,
Jiří Kubis
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.