Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Tereza Divílková
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
132
Starty
Český pohár žen
17.11. [AN025]
Otrokovice - Zora Olomouc
18 : 34
5 branek
10.10. [AN019]
L.Zubří - Otrokovice
21 : 32
3 branek
1.liga ženy
14.05. [AR131]
Zlín B - Otrokovice
29 : 25
2 branek
16.04. [AR109]
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
29 : 22
2 branek
10.04. [AR108]
Otrokovice - Kunovice
19 : 18
3 branek
02.04. [AR098]
Kobylisy - Otrokovice
36 : 26
6 branek
12.03. [AR095]
Otrokovice - Poruba B
20 : 29
4 branek
05.03. [AR087]
Sokol V. Meziříčí - Otrokovice
30 : 21
4 branek
27.02. [AR082]
Otrokovice - Olomouc B
23 : 27
4 branek
21.02. [AR076]
J.Hradec - Otrokovice
30 : 26
10 branek
13.02. [AR069]
Otrokovice - Most B
26 : 15
2 branek
12.12. [AR065]
Otrokovice - Zlín B
17 : 38
1 branek
05.12. [AR056]
S.Vršovice - Otrokovice
20 : 29
4 branek
22.11. [AR054]
Otrokovice - H.Brod
19 : 28
4 branek
14.11. [AR043]
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
35 : 22
6 branek
08.11. [AR042]
Kunovice - Otrokovice
18 : 19
4 branek
28.10. [AR032]
Otrokovice - Kobylisy
21 : 30
6 branek
25.10. [AR029]
Poruba B - Otrokovice
32 : 24
2 branek
18.10. [AR021]
Otrokovice - Sokol V. Meziříčí
21 : 30
2 branek
04.10. [AR016]
Olomouc B - Otrokovice
38 : 28
4 branek
27.09. [AR010]
Otrokovice - J.Hradec
22 : 20
4 branek
19.09. [AR003]
Most B - Otrokovice
14 : 15
2 branek
1.liga starší dorostenky - východ
14.05. [AUB131]
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 17
0 branek
03.04. [AUB098]
HK Hodonín - TJ Jiskra Otrokovice
28 : 19
6 branek
12.03. [AUB095]
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
22 : 38
3 branek
05.03. [AUB087]
Sokol V. Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
24 : 22
7 branek
27.02. [AUB082]
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
22 : 36
5 branek
13.02. [AUB069]
TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
22 : 22
0 branek
12.12. [AUB065]
TJ Jiskra Otrokovice - Zlín
24 : 35
7 branek
22.11. [AUB054]
TJ Jiskra Otrokovice - H.Brod
13 : 24
3 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.