Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
Rozpis soutěže
ZDBJ
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Tomáš Uhříček
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
14
Starty
2.liga muži JM
12.03. [AE087]
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
28 : 25
0 branek
05.03. [AE083]
Bohunice - Napajedla
26 : 22
0 branek
06.12. [AE060]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
0 branek
28.11. [AE050]
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 28
0 branek
22.11. [AE047]
Telnice - Napajedla
28 : 27
0 branek
14.11. [AE039]
Napajedla - Juliánov
28 : 34
0 branek
17.10. [AE028]
Napajedla - SK Kuřim
30 : 26
1 branek
04.10. [AE017]
Napajedla - Bohunice
20 : 22
0 branek
19.09. [AE006]
Napajedla - Hustopeče
23 : 23
1 branek
Český pohár mužů
12.09. [AM050]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
31 : 27
0 branek
LOLK muži
04.06. [OA053]
U. Hradiště - Val.Meziříčí
28 : 23
4 branek
28.05. [OA087]
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
1 branek
07.05. [OA075]
U. Hradiště - Senice
26 : 23
3 branek
23.04. [OA064]
U. Hradiště - Droždín
17 : 30
4 branek
Předchozí kola
mladší žactvo II. - 8. kolo - výsledky
video
online
Kunovice_d - Bystřice p.H. B_ch
23 : 10
video
online
Hovězí_d - Zubří B_ch
6 : 27
video
online
Holešov_ch - Luhačovice_ch
18 : 12
video
online
L.Zubří_d - Val.Meziříčí
22 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice_d
8
8
0
0
221 : 91
16
2
L.Zubří_d
8
6
0
2
155 : 118
12
3
Val.Meziříčí
8
5
0
3
145 : 137
10
4
Holešov_ch
8
5
0
3
109 : 124
10
5
Zubří B_ch
8
4
0
4
141 : 115
8
6
Bystřice p.H. B_ch
8
3
0
5
106 : 121
6
7
Zlín B_ch
8
3
0
5
127 : 141
6
8
Luhačovice_ch
8
2
0
6
112 : 133
4
9
Hovězí_d
8
0
0
8
62 : 198
0
Tabulka střelců
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
67
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
59
Zuzana Zálešáková
SHK Kunovice_d
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
7
Václav Matela
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
6
Dominik Mareda
HC Zubří B_ch
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sabina Barešová
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
16
Klára Jakůbková
TJ Sokol Luhačovice_ch
14
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_ch
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.