Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Tomáš Uhříček
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
14
Počet branek
14
Starty
2.liga muži JM
12.03. [AE087]
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
28 : 25
0 branek
05.03. [AE083]
Bohunice - Napajedla
26 : 22
0 branek
06.12. [AE060]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
0 branek
28.11. [AE050]
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 28
0 branek
22.11. [AE047]
Telnice - Napajedla
28 : 27
0 branek
14.11. [AE039]
Napajedla - Juliánov
28 : 34
0 branek
17.10. [AE028]
Napajedla - SK Kuřim
30 : 26
1 branek
04.10. [AE017]
Napajedla - Bohunice
20 : 22
0 branek
19.09. [AE006]
Napajedla - Hustopeče
23 : 23
1 branek
Český pohár mužů
12.09. [AM050]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
31 : 27
0 branek
LOLK muži
04.06. [OA053]
U. Hradiště - Val.Meziříčí
28 : 23
4 branek
28.05. [OA087]
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
1 branek
07.05. [OA075]
U. Hradiště - Senice
26 : 23
3 branek
23.04. [OA064]
U. Hradiště - Droždín
17 : 30
4 branek
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.