Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
Rozpis soutěže
ZDAJ
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jan Kunz
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
19
Starty
2.liga muži JM
22.11. [AE047]
Telnice - Napajedla
28 : 27
0 branek
24.10. [AE034]
Maloměřice - Napajedla
21 : 20
0 branek
17.10. [AE028]
Napajedla - SK Kuřim
30 : 26
0 branek
10.10. [AE021]
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
26 : 24
0 branek
04.10. [AE017]
Napajedla - Bohunice
20 : 22
0 branek
27.09. [AE008]
Házená Tišnov - Napajedla
29 : 19
1 branek
Český pohár mužů
12.09. [AM050]
Sokol II.Prostějov - Napajedla
31 : 27
1 branek
30.08. [AM029]
Holešov - Napajedla
23 : 29
4 branek
LOLK muži
15.05. [OA076]
Luhačovice - U. Hradiště
35 : 24
0 branek
07.05. [OA075]
U. Hradiště - Senice
26 : 23
1 branek
01.05. [OA067]
Dřevohostice - U. Hradiště
24 : 21
2 branek
16.04. [OA058]
Uničov A - U. Hradiště
25 : 16
0 branek
03.04. [OA049]
Veselá - U. Hradiště
26 : 21
0 branek
14.11. [OA042]
Žeravice - U. Hradiště
35 : 22
1 branek
24.10. [OA031]
U. Hradiště - Luhačovice
23 : 22
2 branek
18.10. [OA030]
Senice - U. Hradiště
35 : 27
0 branek
11.10. [OA022]
U. Hradiště - Dřevohostice
20 : 13
0 branek
03.10. [OA019]
Droždín - U. Hradiště
37 : 30
5 branek
26.09. [OA013]
U. Hradiště - Uničov A
21 : 25
2 branek
19.09. [OA008]
Val.Meziříčí - U. Hradiště
30 : 22
0 branek
Předchozí kola
mladší žactvo I. - 8. kolo - výsledky
video
online
Vsetín_ch - Otrokovice_d
19 : 21
video
online
Zlín A_ch - U.Hradiště
22 : 25
video
online
Napajedla_ch - Rožnov p.R.
22 : 18
video
online
Zlín A_d - Zubří A_ch
23 : 29
video
online
Zlín B_d - Bystřice p.H. A_ch
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A_ch
9
9
0
0
280 : 157
18
2
U.Hradiště
9
8
0
1
235 : 130
16
3
Zlín A_d
9
7
0
2
281 : 165
14
4
Zlín A_ch
9
6
0
3
246 : 160
12
5
Otrokovice_d
9
5
0
4
138 : 179
10
6
Vsetín_ch
9
4
0
5
201 : 221
8
7
Zlín B_d
9
3
0
6
149 : 226
6
8
Bystřice p.H. A_ch
9
1
0
8
137 : 216
2
9
Napajedla_ch
9
1
0
8
98 : 215
2
10
Rožnov p.R.
9
1
0
8
159 : 255
2
Tabulka střelců
Filip Šišák
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_ch
82
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
81
Jana Hvozdenská
HC Zlín A_d
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Viktorie Pohunková
HC Zlín B_d
12
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
8
Adam Hill
HC Zlín A_ch
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Konečný
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_ch
22
Tomáš Kyryljuk
HC Zubří A_ch
18
Nikol Hučková
HC Zlín B_d
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.