Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Lukáš Lorenc
Post
Mateřský klub
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
46
Starty
Moravská liga ml. dorostenců
29.05. [LD088]
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
2 branek
27.05. [LD083]
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
29 : 29
0 branek
15.05. [LD079]
Sokol Horka nad Moravou - U.Hradiště
23 : 30
0 branek
07.05. [LD061]
U.Hradiště - Sokol Nové Veselí B
39 : 38
0 branek
01.05. [LD070]
Újezd u Brna - U.Hradiště
29 : 41
2 branek
16.04. [LD060]
U.Hradiště - Sokol Telnice
29 : 39
0 branek
10.04. [LD052]
Hustopeče - U.Hradiště
31 : 29
0 branek
02.04. [LD049]
U.Hradiště - Házená Uničov
26 : 30
0 branek
08.11. [LD038]
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
34 : 25
1 branek
31.10. [LD034]
U.Hradiště - Sokol Horka nad Moravou
33 : 26
0 branek
17.10. [LD025]
U.Hradiště - Újezd u Brna
42 : 22
5 branek
04.10. [LD015]
Sokol Telnice - U.Hradiště
40 : 27
1 branek
26.09. [LD007]
U.Hradiště - Hustopeče
20 : 27
0 branek
20.09. [LD004]
Házená Uničov - U.Hradiště
36 : 28
0 branek
ZL starší žáci
24.05. [ZC081]
Vsetín - U. Hradiště
40 : 28
2 branek
18.05. [ZC076]
U. Hradiště - Rožnov p.R.
34 : 28
3 branek
14.05. [ZC071]
Holešov - U. Hradiště
13 : 36
6 branek
07.05. [ZC066]
U. Hradiště - Zubří B
24 : 24
1 branek
23.04. [ZC056]
U. Hradiště - Zlín
26 : 26
3 branek
16.04. [ZC051]
Napajedla - U. Hradiště
22 : 15
2 branek
06.04. [ZC046]
U. Hradiště - Zubří A
24 : 44
0 branek
02.04. [ZC086]
Luhačovice - U. Hradiště
22 : 35
5 branek
15.11. [ZC003]
Zubří A - U. Hradiště
43 : 15
2 branek
07.11. [ZC037]
U. Hradiště - Vsetín
23 : 32
1 branek
31.10. [ZC031]
Rožnov p.R. - U. Hradiště
27 : 19
2 branek
24.10. [ZC026]
U. Hradiště - Holešov
29 : 10
4 branek
18.10. [ZC023]
Zubří B - U. Hradiště
23 : 32
3 branek
04.10. [ZC014]
Zlín - U. Hradiště
15 : 25
0 branek
26.09. [ZC006]
U. Hradiště - Napajedla
16 : 20
1 branek
12.09. [ZC043]
U. Hradiště - Luhačovice
32 : 16
0 branek
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.