Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZE
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
29.5. 18:15
AA193
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
24 : 19
22.5. 17:00
AA191
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
25 : 21
8.5. 16:30
AA173
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
27 : 25
7.5. 10:30
AA174
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
23 : 24
27.4. 19:00
AA141
HBC Ronal Jičín - Dukla Praha
28 : 27
24.4. 17:00
AA160
Tatran Litovel - Kopřivnice
35 : 27
17.4. 10:30
AA140
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
23 : 19
13.3. 10:30
AA123
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
34 : 26
6.3. 10:30
AA119
Cement Hranice - M.A.T. Plzeň
26 : 25
21.2. 10:30
AA108
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
24 : 27
28.11. 17:00
AA069
HK FCC Město Lovosice - HC Zubří
24 : 26
22.11. 10:30
AA066
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
28 : 31
28.10. 19:00
AA051
Tatran Litovel - HC Zubří
24 : 31
24.10. 10:25
AA044
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
27 : 26
10.10. 18:00
AA036
HC Zubří - KP Brno
29 : 28
27.9. 17:00
AA019
Kopřivnice - HC Zlín
29 : 21
27.9. 10:30
AA022
Baník OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek
22 : 30
13.9. 10:30
AA012
Cement Hranice - Dukla Praha
20 : 19
6.9. 17:00
AA005
SKP Frýdek-Místek - HC Zlín
29 : 25
5.9. 17:00
AA003
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 33
2.liga muži JM
3.4. 17:00
AE098
Házená Tišnov - Sokol V. Meziříčí
36 : 24
5.3. 17:00
AE082
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
26 : 27
2.liga muži SM13
3.4. 10:30
AF130
Šumperk - SKH Polanka n.O
31 : 26
2.liga starší dorostenci M
5.3. 15:00
AI082
Sokol V. Meziříčí - Sokol II.Prostějov
21 : 28
Český pohár mužů
23.3. 18:00
AM083
Baník OKD Karviná - HK FCC Město Lovosice
23 : 18
W.H.I.L.
21.5. 19:30
AW206
Slavia Praha - Baník Most
20 : 27
30.4. 18:00
AW186
Sokol Poruba - Baník Most
20 : 21
16.4. 18:00
AW174
Zora Olomouc - Slávia Partizánske
24 : 19
27.2. 18:00
AW137
Sokol Poruba - Iuventa Michalovce
25 : 25
Jihomoravská liga mužů
14.5. 17:00
LA076
Třešť - D. Cerekev
17 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
starší žačky - 17. kolo - výsledky
video
online
DHK Litovel - Zlín B
15 : 23
video
online
L.Zubří - Otrokovice
22 : 28
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc
25 : 18
video
online
DHK Zora Olomouc B - Zlín A
17 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
16
15
0
1
480 : 255
30
2
Otrokovice
16
13
0
3
395 : 250
26
3
L.Zubří
16
11
0
5
403 : 340
22
4
Zlín B
16
9
0
7
362 : 349
18
5
Kunovice
16
9
0
7
333 : 348
18
6
Žeravice
16
7
1
8
324 : 377
15
7
DHK Zora Olomouc
16
5
1
10
346 : 390
11
8
DHK Zora Olomouc B
16
1
0
15
219 : 401
2
9
DHK Litovel
16
1
0
15
270 : 422
2
Tabulka střelců
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
167
Milada Stuchlíková
TJ Jiskra Otrokovice
119
Lucie Fleková
SHK Kunovice
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
33
Magdaléna Foretová
DHK Litovel
26
Lenka Šebestová
SK Žeravice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Claudie Roupcová
DHK Zora Olomouc
14
Klára Kubálková
DHK Litovel
14
Sára Korbařová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.