Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZE
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže ZL starší žačky
starší žačky - 1. kolo
19.9.2015
10:15
ZE001
DHK Zora Olomouc
-
DHK Zora Olomouc B
Jiří Šrotíř
,
Jiří Kräuter
,
20.9.2015
09:00
ZE003
DHK Litovel
-
TJ Lesana Zubří
Kristýna Vítková
,
Jaroslava Směšná
,
20.9.2015
11:15
ZE004
HC Zlín B
-
SK Žeravice
Lukáš Králík
,
Daniel Rosman
,
20.9.2015
12:45
ZE005
HC Zlín A
-
SHK Kunovice
Lukáš Králík
,
Daniel Rosman
,
starší žačky - 2. kolo
26.9.2015
09:00
ZE006
DHK Zora Olomouc B
-
DHK Litovel
Kristýna Kummerová
,
Martin Staněk
,
26.9.2015
09:00
ZE007
HC Zlín A
-
TJ Jiskra Otrokovice
Josef Malina
,
Jaromír Mach
,
27.9.2015
12:30
ZE009
TJ Lesana Zubří
-
HC Zlín B
Josef Malina
,
Jaromír Mach
,
27.9.2015
10:45
ZE010
SHK Kunovice
-
SK Žeravice
Daniel Rosman
,
Petr Videcký
,
starší žačky - 3. kolo
12.10.2015
18:00
ZE012
DHK Zora Olomouc
-
HC Zlín A
Michaela Krobothová
,
Kristýna Vítková
,
3.10.2015
11:30
ZE013
TJ Jiskra Otrokovice
-
SHK Kunovice
Petr Mužný
,
Josef Stoklasa
,
3.10.2015
13:00
ZE014
SK Žeravice
-
TJ Lesana Zubří
Arnošt Axmann
,
Tomáš Pernička
,
4.10.2015
10:00
ZE015
HC Zlín B
-
DHK Zora Olomouc B
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
starší žačky - 4. kolo
10.10.2015
10:15
ZE016
DHK Zora Olomouc B
-
SK Žeravice
Monika Jurečková
,
Jiří Kräuter
,
10.10.2015
12:15
ZE018
HC Zlín A
-
DHK Litovel
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
11.10.2015
10:00
ZE019
TJ Jiskra Otrokovice
-
DHK Zora Olomouc
František Nesrsta
,
Petr Videcký
,
11.10.2015
10:15
ZE020
SHK Kunovice
-
TJ Lesana Zubří
Lukáš Králík
,
Pavel Sedláček
,
starší žačky - 5. kolo
17.10.2015
10:15
ZE022
DHK Zora Olomouc
-
SHK Kunovice
Valdemar Macharáček
,
Kristýna Vítková
,
18.10.2015
09:00
ZE023
DHK Litovel
-
TJ Jiskra Otrokovice
Jiří Kubis
,
Josef Kolář
,
18.10.2015
10:15
ZE024
TJ Lesana Zubří
-
DHK Zora Olomouc B
Josef Malina
,
Jaromír Mach
,
14.10.2015
16:30
ZE025
HC Zlín B
-
HC Zlín A
František Nesrsta
,
Pavel Sedláček
,
starší žačky - 6. kolo
24.10.2015
10:15
ZE026
DHK Zora Olomouc
-
DHK Litovel
Jiří Novotný
,
Filip Čundrle
,
24.10.2015
11:30
ZE027
TJ Jiskra Otrokovice
-
HC Zlín B
Dominik Novosád
,
Michal Kolařík
,
25.10.2015
09:45
ZE029
HC Zlín A
-
SK Žeravice
Adam Burďák
,
Natálie Gärtnerová
,
25.10.2015
10:45
ZE030
SHK Kunovice
-
DHK Zora Olomouc B
Lukáš Králík
,
Daniel Rosman
,
starší žačky - 7. kolo
31.10.2015
12:15
ZE032
HC Zlín B
-
DHK Zora Olomouc
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
1.11.2015
10:15
ZE033
TJ Lesana Zubří
-
HC Zlín A
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
1.11.2015
15:00
ZE034
DHK Litovel
-
SHK Kunovice
Monika Jurečková
,
David Jurečka
,
14.11.2015
12:00
ZE035
SK Žeravice
-
TJ Jiskra Otrokovice
Arnošt Axmann
,
Petr Mužný
,
starší žačky - 8. kolo
7.11.2015
09:00
ZE036
DHK Zora Olomouc
-
SK Žeravice
David Jurečka
,
Josef Kolář
,
7.11.2015
09:30
ZE037
HC Zlín A
-
DHK Zora Olomouc B
Lukáš Králík
,
František Nesrsta
,
6.11.2015
17:30
ZE038
TJ Jiskra Otrokovice
-
TJ Lesana Zubří
Daniel Rosman
,
Petr Videcký
,
8.11.2015
09:00
ZE039
DHK Litovel
-
HC Zlín B
Michaela Krobothová
,
Kristýna Vítková
,
starší žačky - 9. kolo
12.9.2015
10:00
ZE041
SK Žeravice
-
DHK Litovel
Jiří Novotný
,
Filip Čundrle
,
12.9.2015
10:15
ZE042
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Jiskra Otrokovice
Valdemar Macharáček
,
Tomáš Hofírek
,
13.9.2015
10:45
ZE044
SHK Kunovice
-
HC Zlín B
Dominik Novosád
,
Michal Kolařík
,
13.9.2015
10:15
ZE045
TJ Lesana Zubří
-
DHK Zora Olomouc
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
starší žačky - 10. kolo
9.4.2016
10:30
ZE046
SHK Kunovice
-
HC Zlín A
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
9.4.2016
10:15
ZE048
DHK Zora Olomouc B
-
DHK Zora Olomouc
Jiří Kubis
,
Valdemar Macharáček
,
10.4.2016
10:15
ZE049
TJ Lesana Zubří
-
DHK Litovel
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
9.4.2016
14:30
ZE050
SK Žeravice
-
HC Zlín B
David Číhal
,
Jakub Smékal
,
starší žačky - 11. kolo
21.4.2016
18:00
ZE051
SK Žeravice
-
SHK Kunovice
Karel Mayer
,
Jaroslav Vychodil
,
13.4.2016
15:45
ZE052
TJ Lesana Zubří
-
HC Zlín B
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
5.6.2016
09:00
ZE053
DHK Litovel
-
DHK Zora Olomouc B
Josef Kolář
,
David Číhal
,
20.4.2016
17:00
ZE055
TJ Jiskra Otrokovice
-
HC Zlín A
František Nesrsta
,
Petr Mužný
,
starší žačky - 12. kolo
23.4.2016
09:00
ZE056
SHK Kunovice
-
TJ Jiskra Otrokovice
Adam Burďák
,
František Nesrsta
,
24.4.2016
13:00
ZE057
HC Zlín A
-
DHK Zora Olomouc
František Nesrsta
,
Jan Divácký
,
23.4.2016
10:15
ZE059
DHK Zora Olomouc B
-
HC Zlín B
Tomáš Hofírek
,
Jiří Šrotíř
,
24.4.2016
11:30
ZE060
TJ Lesana Zubří
-
SK Žeravice
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
starší žačky - 13. kolo
1.5.2016
10:15
ZE061
TJ Lesana Zubří
-
SHK Kunovice
Petr Jaroň
,
Dušan Adámek
,
1.5.2016
11:00
ZE062
SK Žeravice
-
DHK Zora Olomouc B
Pavel Novotný
,
Petr Ochmann
,
1.5.2016
09:00
ZE064
DHK Litovel
-
HC Zlín A
Nikola Hamplová
,
Tomáš Kašík
,
30.4.2016
10:15
ZE065
DHK Zora Olomouc
-
TJ Jiskra Otrokovice
David Jurečka
,
Pavel Šestořád
,
starší žačky - 14. kolo
7.5.2016
12:00
ZE066
SHK Kunovice
-
DHK Zora Olomouc
Dominik Novosád
,
Daniel Rosman
,
7.5.2016
11:30
ZE067
TJ Jiskra Otrokovice
-
DHK Litovel
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
1.6.2016
16:30
ZE068
HC Zlín A
-
HC Zlín B
Lukáš Králík
,
Michal Kolařík
,
8.5.2016
13:30
ZE070
DHK Zora Olomouc B
-
TJ Lesana Zubří
Barbora Konečná
,
Kristýna Vítková
,
starší žačky - 15. kolo
4.6.2016
10:15
ZE071
DHK Zora Olomouc B
-
SHK Kunovice
Valdemar Macharáček
,
Tomáš Pernička
,
8.6.2016
17:30
ZE073
SK Žeravice
-
HC Zlín A
Karel Mayer
,
Václav Punčochář
,
18.5.2016
16:45
ZE074
TJ Jiskra Otrokovice
-
HC Zlín B
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
2.6.2016
16:30
ZE075
DHK Litovel
-
DHK Zora Olomouc
David Jurečka
,
Pavel Šestořád
,
starší žačky - 16. kolo
22.5.2016
15:30
ZE076
SHK Kunovice
-
DHK Litovel
Jan Divácký
,
Adam Burďák
,
21.5.2016
10:15
ZE077
DHK Zora Olomouc
-
HC Zlín B
Jiří Kräuter
,
Jiří Novotný
,
21.5.2016
11:30
ZE078
TJ Jiskra Otrokovice
-
SK Žeravice
Vítězslav Dalajka
,
21.5.2016
13:30
ZE079
HC Zlín A
-
TJ Lesana Zubří
Adam Burďák
,
Jan Divácký
,
starší žačky - 17. kolo
28.5.2016
10:15
ZE082
DHK Zora Olomouc B
-
HC Zlín A
Jiří Kräuter
,
Petr Ochmann
,
24.5.2016
17:15
ZE083
TJ Lesana Zubří
-
TJ Jiskra Otrokovice
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
25.5.2016
17:30
ZE084
SK Žeravice
-
DHK Zora Olomouc
Martin Hlavinka
,
Petr Ochmann
,
24.5.2016
16:15
ZE085
DHK Litovel
-
HC Zlín B
David Číhal
,
Martin Hlavinka
,
starší žačky - 18. kolo
2.4.2016
12:00
ZE086
HC Zlín B
-
SHK Kunovice
Michal Kolařík
,
Daniel Rosman
,
3.4.2016
09:00
ZE087
DHK Litovel
-
SK Žeravice
Martin Hlavinka
,
Jiří Kräuter
,
2.4.2016
09:45
ZE088
DHK Zora Olomouc
-
TJ Lesana Zubří
Monika Jurečková
,
Kristýna Vítková
,
2.4.2016
11:30
ZE089
TJ Jiskra Otrokovice
-
DHK Zora Olomouc B
Pavel Sedláček
,
Petr Jaroň
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.