Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZE
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Petr Laštovička
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
12.3. 18:00
AC087
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
21 : 31
2.liga muži JM
24.4. 10:30
AE112
Hustopeče - Juliánov
35 : 23
17.4. 17:00
AE105
Juliánov - Napajedla
28 : 30
16.4. 11:00
AE106
Maloměřice - Hustopeče
25 : 17
6.3. 17:00
AE084
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 35
29.11. 10:30
AE051
Hustopeče - Telnice
29 : 21
21.11. 17:00
AE046
Juliánov - Hustopeče
22 : 26
14.11. 15:00
AE042
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
28 : 24
25.10. 17:00
AE035
Juliánov - Sokol II.Prostějov
38 : 31
10.10. 17:00
AE019
Ivančice - Házená Tišnov
37 : 30
1.liga starší dorostenci
3.4. 17:00
AG099
Handball KP Brno - HK Lovosice
28 : 32
28.2. 13:00
AG073
Handball KP Brno - Jičín
20 : 21
2.liga starší dorostenci Č
2.4. 15:00
AH098
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Bělá
22 : 21
5.3. 15:00
AH084
Sokol Nové Veselí B - ELP Jablonec
31 : 25
2.liga starší dorostenci M
10.10. 15:00
AI019
HK Ivančice - Litovel
17 : 39
2.liga mladší dorostenci Č
13.3. 17:00
AK087
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 32
2.liga mladší dorostenci M
17.4. 15:00
AL105
Sokol Juliánov - Napajedla
33 : 30
20.2. 17:00
AL070
Bohunice - Rožnov p.R.
43 : 33
21.11. 15:00
AL046
Sokol Juliánov - TJ STM Olomouc
37 : 15
14.11. 13:00
AL042
Bohunice - Bystřice p.H.
41 : 35
25.10. 15:00
AL035
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
39 : 40
10.10. 13:00
AL019
HK Ivančice - Litovel
39 : 27
Žákovská liga starších žáků
12.12. 16:20
AO019
F.-Místek A - Sokol V. Meziříčí
18 : 18
12.12. 14:30
AO017
TJ Sokol Centrum Haná - F.-Místek A
28 : 12
12.12. 12:40
AO015
F.-Místek A - Liberec
29 : 23
12.12. 10:50
AO013
Liberec - Sokol V. Meziříčí
23 : 20
12.12. 09:55
AO012
S.Vršovice - F.-Místek A
17 : 18
2.liga ženy V
9.4. 17:00
AT104
Bohunice - Olomouc
23 : 17
20.9. 13:30
AT006
HK Ivančice - L.Zubří
38 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
9.4. 15:00
AUB104
Tatran Bohunice - Olomouc
25 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
starší žačky - 17. kolo - výsledky
video
online
DHK Litovel - Zlín B
15 : 23
video
online
L.Zubří - Otrokovice
22 : 28
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc
25 : 18
video
online
DHK Zora Olomouc B - Zlín A
17 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
16
15
0
1
480 : 255
30
2
Otrokovice
16
13
0
3
395 : 250
26
3
L.Zubří
16
11
0
5
403 : 340
22
4
Zlín B
16
9
0
7
362 : 349
18
5
Kunovice
16
9
0
7
333 : 348
18
6
Žeravice
16
7
1
8
324 : 377
15
7
DHK Zora Olomouc
16
5
1
10
346 : 390
11
8
DHK Zora Olomouc B
16
1
0
15
219 : 401
2
9
DHK Litovel
16
1
0
15
270 : 422
2
Tabulka střelců
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
167
Milada Stuchlíková
TJ Jiskra Otrokovice
119
Lucie Fleková
SHK Kunovice
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
33
Magdaléna Foretová
DHK Litovel
26
Lenka Šebestová
SK Žeravice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Claudie Roupcová
DHK Zora Olomouc
14
Klára Kubálková
DHK Litovel
14
Sára Korbařová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.