Zlínský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZE
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Oldřich Jelínek
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1953
Typ licence
Licence C
Platnost licence
10.8.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
21.5. 17:00
LA083
Bohunice B - Hostěrádky
28 : 20
3.10. 10:30
LA012
Nové Bránice - SHC Maloměřice B
25 : 18
Moravská liga ml. dorostenců
10.4. 13:00
LD051
Sokol Telnice - Sokol Nové Veselí B
29 : 32
3.10. 12:15
LD012
Nové Bránice - Sokol Horka nad Moravou
19 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
22.5. 14:00
LF100
Sokolnice - Nové Bránice
29 : 25
25.10. 11:45
LF034
Juliánov - Hustopeče
35 : 18
3.10. 09:00
LF014
Nové Bránice - SHC Maloměřice
27 : 14
Jihomoravská liga st. žákyní
21.5. 15:30
LG060
Bohunice - SKH Velká n.V.
15 : 14
15.5. 10:30
LG056
Újezd u Brna - Bohunice
10 : 34
1.5. 09:45
LG049
Újezd u Brna - Ivančice
16 : 39
Jihomoravská liga ml. žáků
22.5. 12:00
LH100
Sokolnice - Telnice
27 : 15
10.4. 11:30
LH065
Telnice - SK Kuřim
25 : 12
25.10. 13:15
LH035
Juliánov - Hustopeče B
17 : 19
25.10. 10:30
LH034
Juliánov - Hustopeče A
15 : 23
Jihomoravská liga ml. žákyní
15.5. 09:00
LJ056
Újezd u Brna - Bohunice
2 : 20
1.5. 08:30
LJ049
Újezd u Brna - Měnín
16 : 6
4.10. 10:00
LJ010
Měnín - Velká n.V.
5 : 27
Kalendář
Předchozí kola
starší žačky - 17. kolo - výsledky
video
online
DHK Litovel - Zlín B
15 : 23
video
online
L.Zubří - Otrokovice
22 : 28
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc
25 : 18
video
online
DHK Zora Olomouc B - Zlín A
17 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
16
15
0
1
480 : 255
30
2
Otrokovice
16
13
0
3
395 : 250
26
3
L.Zubří
16
11
0
5
403 : 340
22
4
Zlín B
16
9
0
7
362 : 349
18
5
Kunovice
16
9
0
7
333 : 348
18
6
Žeravice
16
7
1
8
324 : 377
15
7
DHK Zora Olomouc
16
5
1
10
346 : 390
11
8
DHK Zora Olomouc B
16
1
0
15
219 : 401
2
9
DHK Litovel
16
1
0
15
270 : 422
2
Tabulka střelců
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
167
Milada Stuchlíková
TJ Jiskra Otrokovice
119
Lucie Fleková
SHK Kunovice
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
33
Magdaléna Foretová
DHK Litovel
26
Lenka Šebestová
SK Žeravice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Claudie Roupcová
DHK Zora Olomouc
14
Klára Kubálková
DHK Litovel
14
Sára Korbařová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.